1. Zaloguj się
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Plastry opatrunkowe


Plastry opatrunkowe złożone są z kombinacji nakładu na ranę i plastra trzymającego. Te praktyczne plastry nadają się szczególnie do opatrywania niewielkich urazów, na przykład takich jak zadrapania, małe przecięcia lub rany po wkłuciach. Plastry opatrunkowe do użytku profesjonalnego dostępne są zazwyczaj w rolkach i można je indywidualnie przycinać.

W zależności od rodzaju i wielkości rany, plastry dostępne są różne rodzaje plastrów. Klasyczny plaster opatrunkowy, ale także elastyczne plastry do leczenia ran na ruchomych częściach ciała lub hypoalergiczne, delikatne plastry dla pacjentów ze skórą wrażliwą.

Specjalnie dla pracowników w przemyśle spożywczym istnieją plastry wykrywalne, które można łatwo wyśledzić nie tylko ze względu na ich niebieski kolor, lecz także dzięki zawartemu paskowi metalowemu.

Ponieważ nie wszystkie plastry opatrunkowe udaje się oderwać bez pozostałości, oferujemy Państwu Orange Solvent płyn do plastrów. Ten preparat specjalny umożliwia delikatne usuwanie pozostałości po plastrach, nie wysuszając nadmiernie skóry.

Jeśli masz pytania o nasze plastry lub inne produkty, nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże ci wybrać odpowiedni plaster opatrunkowy.