Higiena

Higiena

Przestrzeganie odpowiednich procedur dotyczących dezynfekcji i sterylizacji oraz higiena w gabinecie stomatologicznym są najważniejszym środkiem do zapobiegania przenoszeniu zakażeń. 

Poza higieną osobistą personelu do czynności mających na celu unikanie rozprzestrzeniania drobnoustrojów podczas pracy należą prawidłowe mycie i dezynfekcja rąk, dezynfekcja dużych i małych powierzchni w gabinecie oraz sterylizacja narzędzi stosowanych podczas zabiegów.
W kategorii higiena w gabinecie stomatologicznym znajdą Państwo akcesoria do dezynfekcji wszelkich powierzchni i instrumentów stomatologicznych czy układów wodnych unitu oraz produkty do mycia i pielęgnacji rąk czy higieniczne produkty papierowe do jednorazowego użytku.

Podkategorie: Higiena

  • Dezynfekcja Dezynfekcja

    Tutaj znajdą Państwo w szerokim wyborze preparaty i akcesoria do dezynfekcji powierzchni, ssaków, narzędzi oraz żele i płyny do dezynfekcji rąk.

  • Materiały papierowe Materiały papierowe

    Higiena w gabinecie stomatologicznym obejmuje również zastosowanie higienicznych artykułów jednorazowych, np. papierowych ręczników do wycierania rąk czy powierzchni.

  • Mycie i pielęgnacja Mycie i pielęgnacja

    Wszystko do mycia i pielęgnacji rąk w gabinecie stomatologicznym - płyny do łagodnego oczyszczania rąk oraz preparaty do ochrony i pielęgnacji zniszczonej skóry dłoni.