Narzędzia

Narzędzia

Tutaj znajdą Państwo narzędzia stomatologiczne do różnych zastosowań w stomatologii, jak również tacki na narzędzia oraz akcesoria do reprocessingu instrumentów.

W tej sekcji zgromadziliśmy zarówno standardowe narzędzia stomatologiczne jak pęsety, sondy czy lusterka oraz instrumenty do nakładania wypełnień jak kirety i skalery. Nasz sklep internetowy oferuje narzędzia wielokrotnego użytku wykonane z najwyższej jakości stali medycznej, która zachowuje trwałość nawet po licznych procesach sterylizacji i dezynfekcji. Do zabiegów chirurgicznych proponujemy Państwu specjalistyczne narzędzia stomatologiczne jak strzykawki ampułkowe, dźwignie korzeniowe typu Bein lub Flohr oraz odgryzacze kostne Luer.

Poza produktami na temat narzędzia stomatologiczne zebraliśmy tutaj również nici chirurgiczne z materiału wchłanialnego i niewchłanialnego oraz myjki ultradźwiękowe, autoklawy i zgrzewarki do opakowań do sterylizacji.

Podkategorie: Narzędzia

 • Instrumenty Instrumenty

  Podstawowe narzędzia stomatologiczne oraz instrumenty do nakładania wypełnień, chirurgii oraz instrumenty jednorazowe, zestawy narzędzi oraz narzędzia obrotowe.

 • Tacki i akcesoria Tacki i akcesoria

  Tutaj proponujemy Państwu normowane tacki na narzędzia stomatologiczne, z perforacją lub bez oraz odpowiedni papier do tacek.

 • Szwy stomatologiczne Szwy stomatologiczne

  Tutaj znajdziesz odpowiednie dla siebie szwy stomatologiczne - wchłanialne lub niewchłanialne kombinacje igła-nić w atrakcyjnej cenie w sklepie Praxisdienst-DENTAL.

 • Reprocesing Reprocesing

  Aparatura i akcesoria umożliwiające profesjonalne reprocesowanie używanych przyborów. Nowoczesne czyszczenie, dezynfekcja i sterylizacja narzędzi stomatologicznych.