Ochrona

Ochrona

Ochrona indywidualna w gabinecie stomatologicznym obejmuje zarówno środki ochrony osobistej dla lekarza i personelu, jak i dla pacjenta.

W naszym sklepie internetowym mogą Państwo zamówić w wygodny sposób online wszystko na temat ochrony indywidualnej w gabinecie stomatologicznym. Dla stomatologów, asyst i higienistek stomatologicznych zebraliśmy tutaj w szerokim wyborze rękawiczki jałowe i niejałowe, okulary ochronne, maseczki stomatologiczne i czepki oraz specjalistyczne środki ochrony osobistej w formie odzieży ochronnej do zastosowania podczas zabiegów operacyjnych.

Dla Państwa pacjentów oferujemy wysokiej jakości serwety stomatologiczne, śliniaki oraz środki ochrony radiologicznej pacjenta i operatora. 

Podkategorie: Ochrona

 • Rękawiczki Rękawiczki

  Sterylne i niesterylne rękawiczki w szerokim wyborze z różnych materiałów - lateksowe, nitrylowe czy winylowe, z pudrowaniem lub bez.

 • Maseczki i czepki Maseczki i czepki

  Maseczki i czepki - doskonałe uzupełnienie ochrony indywidualnej personelu w gabinecie stomatologicznym. Szeroki wybór, atrakcyjne kolory. Zapraszamy!

 • Ubrania zabiegowe Ubrania zabiegowe

  Wszystko na temat ochrona indywidualna podczas zabiegów operacyjnych w gabinecie stomatologicznym. Chodaki operacyjne, fartuchy oraz serwety w szerokim wyborze.

 • Ochrona pacjenta Ochrona pacjenta

  Śliniaki i serwety oraz fartuchy RTG - akcesoria na temat ochrona indywidualna pacjenta w szerokim wyborze.

 • Okulary ochronne Okulary ochronne

  Ochrona indywidualna oczu i twarzy operatora i pacjenta - okulary ochronne, osłony i przyłbice stomatologiczne w różnych wersjach.