Wyposażenie

Wyposażenie

W kategorii wyposażenie oferujemy Państwu w szerokim wyborze między innymi krzesła i taborety do gabinetu stomatologicznego, lampy zabiegowe, szafy na kartoteki czy dozowniki.
Szczególnie polecamy tutaj krzesła biurowe marki Rohde & Grahl, wyposażone w unikalną technologię aktywnego siedzenia duo-back, odciążającą kręgosłup podczas pracy.
Nasza sekcja wyposażenie obejmuje również specjalne lodówki na leki, przeznaczone do przechowywania medykamentów wymagających niskich temperatur. W celu zabezpieczenia zawartości przed niepowołanym dostępem nasze lodówki na leki można zamknąć na kluczyk.
Obszerny wybór mebli i materiałów na temat wyposażenie gabinetu stomatologicznego znajdą Państwo właśnie tutaj.

Podkategorie: Wyposażenie

 • Do siedzenia Do siedzenia

  Odkryj nasz szeroki wybór taboretów lekarskich i krzeseł do wyposażenia gabinetu stomatologicznego. Różne wzory i ciekawe kolory!

 • Do przechowywania Do przechowywania

  Praktyczne i funkcjonalne meble do wyposażenia gabinetu stomatologicznego jak szafy ubraniowe, skrzynki na kartoteki czy lodówki. Tutaj znajdziesz odpowiedni dla siebie model.

 • Do oświetlania Do oświetlania

  Lampy zabiegowe i diagnostyczne oraz negatoskopy do przeglądania radiogramów znajdą Państwo właśnie tutaj.

 • Do organizowania Do organizowania

  Kartoteki i teczki na dokumenty oraz etykiety imienne i stojaki na ulotki i wiele innych przydatnych akcesoriów.

 • Inne wyposażenie Inne wyposażenie

  Parawany medyczne, prezenty dla małych pacjentów, kosze na odpadki, dozowniki czy miski nerkowate - tutaj znajdą Państwo praktyczne meble i przydatne drobiazgi.