1. Medyczny
 2. Diagnostyka
 3. Diagnostyka ogólna
 4. Modele anatomiczne i materiały dydaktyczne
 5. Fantomy szkoleniowe
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Fantomy szkoleniowe


Wiele umiejętności medycznych można nauczyć się w teorii, jednak konieczne jest także ćwiczenie ich w praktyce. Często używane są do tego celu specjalne fantomy szkoleniowe, dzięki czemu nie jest konieczne ćwiczenie na pacjencie.

Fantomy szkoleniowe czyli symulatory medyczne umożliwiają nauczenie się różnych technik medycznych w spokoju, a mimo to w realistycznych warunkach. Np. do nauki szycia i wiązania chirurgicznego stosowany jest trenażer chirurgiczny. Takie trenażery medyczne do nauki szycia dostępne są w różnych wersjach. Obok zwykłych nakładek istnieją także anatomiczne modele ramion i nóg w naturalnej wielkości, które stwarzają szczególnie realistyczne warunki. Sztuczna skóra takich modeli szkoleniowych doskonale imituje ludzką skórę. Opór i właściwości sztucznej skóry podczas szycia odpowiadają w szczególnym stopniu właściwościom skóry prawdziwej.

Do nauki iniekcji, zakładania infuzji lub pobierania krwi można stosować np. ramię do nauki iniekcji. Fantomy szkoleniowe, jak np. model ludzkiego ramienia mają wewnątrz sztuczne żyły, które można napełnić sztuczną krwią w celu stworzenia bardziej realistycznej symulacji. Nowym produktem w naszej ofercie jest trenażer do taśm kinezjologicznych firmy HeineScientific. Takie fantomy szkoleniowe do kinezjotapingu umożliwiają demonstrację, naukę i ćwiczenie technik taśmowania taśmą kinezjologiczną.

Fantomy szkoleniowe oraz inne modele edukacyjne, modele szkieletu i medyczne tablice dydaktyczne znajdą Państwo w kategorii "Modele anatomiczne" tutaj w sklepie Praxisdienst.