Aparaty do EKG i akcesoria

Aparaty do EKG i akcesoria

Aparaty do EKG to urządzenia diagnostyczne stosowane do uzyskania elektrokardiogramu (zarejestrowana elektryczna aktywność serca). Elektrokardiografy dostępne są w różnych wersjach, zależnie od rodzaju pożądanego badania. Najczęściej stosowane jest EKG spoczynkowe, ze względu na szybkie i nieskomplikowane wykonanie zarówno w rutynowej diagnostyce jak i w nagłym przypadku zagrożenia życia lub zdrowia. 

Długoterminowe EKG - wykonują je tzw. monitory holterowskie lub po prostu holtery EKG rejestrujące aktywność elektryczną serca przez określony okres czasu (zazwyczaj 24 godziny).

EKG wysiłkowe (tzw. próba wysiłkowa bądź test wysiłkowy) przeprowadzane jest w celu określenia maksymalnych poziomów obciążenia i oceny wzrostu ciśnienia krwi i tętna. Tylko niektóre elektrokardiografy mogą być stosowane do wykonania badania ergometrycznego.

W sklepie Praxisdienst znajdą Państwo aparaty do EKG renomowanych producentów jak Schiller, Welch Allyn, EDAN i COMEN. W kategorii «Aparaty do EKG i akcesoria» oferujemy Państwu obok urządzeń do zapisu EKG również odpowiednie akcesoria: elektrody EKG i żel do EKG. Aparaty EKG z wbudowaną drukarką zaopatrzysz u nas w pasujący papier do EKG, który oferujemy w dużym wyborze.

Aby ułatwić Państwu znalezienie odpowiedniego urządzenia, w kategorii aparaty do EKG proponujemy skorzystanie z praktycznej funkcji filtrowania wyników wyszukiwania wg rodzaju urządzenia, producenta, ilości kanałów i dostępności oprogramowania do interpretacji wyników.

Podkategorie: Aparaty do EKG i akcesoria

 • Elektrody EKG Elektrody EKG

  Różne elektrody EKG - przylepne, przyssawkowe, klamrowe oraz odpowiednie adaptery. Nowość: pas do elektrod przyspieszający procedurę wykonywania EKG spoczynkowego.

 • Aparaty EKG Aparaty EKG

  Aparaty EKG 3-, 6- i 12-kanałowe z interpretacją lub bez interpretacji wyników, różne rozwiązania jak przenośne EKG i długoterminowe holtery EKG.

 • Papier do EKG Papier do EKG

  Papier rejestracyjny do aparatów EKG w różnych wersjach - papier do EKG w arkuszach oraz w rolkach do elektrokardiografów różnych producentów.

 • Akcesoria do EKG Akcesoria do EKG

  Żele do EKG, wózki do EKG, oprogramowanie EKG i systemy podciśnieniowe. Akcesoria do EKG w niskiej cenie.