1. Medyczny
 2. Diagnostyka
 3. Diagnostyka specjalistyczna
 4. Endoskopy
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Endoskopy


Endoskopy używane są w medycynie, do badania lub wykonywania zabiegów jam ciała i narządów jamistych. Te instrumenty w kształcie wężyka lub rurki wynalezione zostały w połowie XIX wieku i do dnia dzisiejszego technologia ich rozwijała się i polepszała. Do sztywnych endoskopów doszły w połowie XX wieku giętkie endoskopy, które nadają się ze względu na ich ich elastyczny materiał szczególnie dobrze do endoskopii przewodu pokarmowego i układu oddechowego. 

Endoskopy sztywne pozwalają przez ich sztywny, metalowy trzon na wprowadzenie instrumentów i mają zastosowanie głównie w laryngologii, ortopedii i chirurgii minimalnie inwazyjnej.

W sklepie Praxisdienst oferujemy Państwu sztywne endoskopy firmy Endodoctor w dużym wyborze.

Te wysokiej jakości endoskopy medyczne są bardzo trwałe i odporne na korozję, co zawdzięczają swojemu mechanizmowi ze stali nierdzewnej. Zewnętrzne powierzchnie optyczne wykonane są ze szkła szafirowego, a zatem są szczególnie odporne na zadrapania i zarysowania. System obrazowania optycznego o wysokiej rozdzielczości, z którego składają się endoskopy Endodoctor, oferuje znakomitą jakość obrazu. 

Wszystkie endoskopy laryngologiczne dostępne w naszym sklepie mogą być sterylizowane w autoklawie przy 134°C bądź 273°F. 

Potrzebują Państwo endoskopu, którego nie oferujemy w sklepie? Zapraszamy do skontaktowania się z nami. Odpowiednie endoskopy możemy indywidualnie zamówić dla Państwa u producenta.