1. Medyczny
 2. Diagnostyka
 3. Diagnostyka specjalistyczna
 4. Tympanometry
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Tympanometry


Tympanometry to przyrządy diagnostyczne wykorzystywane do badania słuchu. Tympanometria to procedura diagnostyczna w laryngologii, za pomocą której możliwe jest ustalenie ciśnienia w uchu środkowym i wyciągnięcie wniosków na temat stanu łańcucha kosteczek słuchowych. Tympanometria odbywa się za pomocą urządzenia przeznaczonego do diagnostyki ucha środkowego. Te urządzenia to tzw. tympanometry.

Tympanometry składają się z generatora tonu, pompy ciśnieniowej i mikrofonu. Tympanometry mierzą opór akustyczny błony bębenkowej w różnych warunkach ciśnienia. W kategorii tympanometria można znaleźć np. tympanometr MicroTymp 3 marki Welch Allyn. Ten poręczny, przenośny tympanometr zapewnia wiarygodne wyniki w przeciągu kilku sekund i jest wyposażony w wygodną ładowarkę z wbudowaną drukarką.

Tympanometry oraz inne urządzenia diagnostyczne i związane z nimi akcesoria można znaleźć w kategorii diagnostyka specjalistyczna w naszym sklepie.