1. Medyczny
 2. Diagnostyka
 3. Diagnostyka specjalistyczna
 4. Ultrasonografy i akcesoria
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Ultrasonografy i akcesoria


Ultrasonografy to urządzenia diagnostyczne, które służą do badania narządów i układów w nieinwazyjny sposób. Ultradźwięk należy do diagnostyki obrazowej i funkcjonuje na podstawie fal ultradźwiękowych, które są całkowicie nieszkodliwe dla organizmu ludzkiego. 

Aparaty ultrasonograficzne, znane także jako aparaty USG, używane są między innymi w ortopedii, ginekologii i urologii. Badanie ultrasonograficzne, w skrócie badanie USG pozwala na wykrycie różnych chorób oraz na zbadanie i obserwację różnych stadiów rozwoju płodu w łonie matki.

Ultrasonografy 3D umożliwiają trójwymiarowe przedstawienie badanych struktur. Takie aparaty USG 3D znajdują zastosowanie głównie w kontekście diagnostyki prenatalnej.

W kategorii «Ultrasonografy i akcesoria» zestawiliśmy dla Państwa różne ultrasonografy renomowanych producentów. Liczne aparaty USG są przenośne i mogą być stosowane poza praktyką na przykład na wizytach domowych. Pasujące akcesoria do aparatu USG, jak np. głowice USG, wózki do USG i torby transportowe do USG.

Niski cenowo materiał zużywalny, np. żel do USG, oferujemy Państwu w różnych opakowaniach.

W celu znalezienia odpowiedniego ultrasonografu, zapraszamy do skontaktowania się z naszym działem obsługi klienta, który chętnie odpowie na pytania na temat ultrasonografy i akcesoria USG oraz materiały eksploatacyjne USG.