1. Medyczny
 2. Diagnostyka
 3. Diagnostyka specjalistyczna
 4. Ultrasonografy i akcesoria
 5. Drukarki i papier do videoprinterów
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Drukarki i papier do videoprinterów


Papier do videoprinterów wykorzystywany jest do drukarek medycznych, które stosowane są do wydruku zdjęć endoskopowych i ultrasonograficznych.

Bez względu na to, czy chcesz drukować obrazy kolorowe czy czarno-białe - najwyższej jakości druk videodrukarki można osiągnąć tylko stosując oryginalny papier do USG. Dlatego proponujemy Państwu w tej kategorii wysokiej jakości papier do videorpinterów Sony i Mitsubishi w szczególnie niskiej cenie. Przy zamówieniu większych ilości proponujemy Państwu atrakcyjny rabat ilościowy na papier do USG.

Oryginalny papier do videoprinterów Sony składa się z 5 warstw i cechuje się doskonałymi właściwościami użytkowymi. Papier jest odporny na rozdarcie, odporny na działanie wody i zwija się jedynie minimalnie podczas codziennego użytku. Antystatyczna powłoka papieru gwarantuje ponadto długą żywotność wszystkich elementów drukarki.

Atrakcyjną cenowo alternatywą do papieru Sony i Mitsubishi jest papier do videoprinterów marki Sonomed, który prowadzimy w naszym asortymencie w różnych wersjach. Wysokiej jakości papier marki Sonomed może być stosowany analogicznie do oryginalnego papieru do USG. Wysoka rozdzielczość, optymalne przedstawienie szarości oraz długa żywotność wydruków wraz z atrakcyjną ceną przekonają nawet najbardziej wymagających użytkowników.

W razie pytań o papier do videoprinterów zapraszamy do kontaktu z naszym działem obsługi klienta.