1. Medyczny
 2. Higiena
 3. Odzież ochronna medyczna
 4. Okulary ochronne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Okulary ochronne


Okulary ochronne służą ochronie oczu przed substancjami zakaźnymi, żrącymi lub w inny sposób szkodliwymi. W przeciwieństwie do konwencjonalnych okularów korekcyjnych okulary ochronne wykonane są ze specjalnego, bardzo wytrzymałego tworzywa i chronią oko nie tylko od przodu, ale także na boki. Okulary ochronne powinny być bardzo lekkie, ponieważ nosi się je przez dłuższy okres czasu i często nawet dodatkowo do okularów korekcyjnych. Wielu producentów oferuje okulary ochronne posiadające specjalną powłokę chroniącą je przed zaparowaniem, które nie parują nawet przy pracy z maską. Jest to szczególną zaletą w pracy w stomatologii lub na sali operacyjnej. 

Medyczne okulary ochronne znajdują zastosowanie w różnych obszarach. Szczególnie często używane są okulary laboratoryjne, okulary operacyjne i stomatologiczne okulary ochronne. W kategorii «Okulary ochronne» oferujemy Państwu medyczne okulary ochronne firm uvex i Euronda w dużym wyborze. Oferujemy wszystkie rodzaje okularów ochronnych - lekkie, sportowe okulary laboratoryjne, niezawodne okulary operacyjne lub okulary do noszenia na okulary korekcyjne. 

Jeśli masz pytania dotyczące naszych okularów lub innego produktu, nasz dział obsługi klienta chętnie pomoże ci wybrać odpowiednie okulary ochronne