1. Medyczny
 2. Higiena
 3. Odzież ochronna medyczna
 4. Rękawice medyczne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Rękawice medyczne


Rękawice medyczne używane są w placówkach medycznych każdego dnia do najróżniejszych zastosowań. Podczas gdy do czynności niesterylnych, jak np. badania pacjentów, badań laboratoryjnych lub zmiany opatrunków używane są rękawice diagnostyczne, do czynności sterylnych, jak np. zabiegi operacyjne, stosowane są specjalne rękawice chirurgiczne.

Rękawice jednorazowego użytku mogą być zrobione z różnych materiałów. Bardzo często używane są rękawiczki lateksowe, w następnej kolejności rękawice nitrylowe i winylowe. Rękawiczki nitrylowe stanowią dobrą alternatywę do rękawic lateksowych, jeśli użytkownik uczulony jest na lateks.

Rękawice diagnostyczne dostępne są podobnie jak rękawice chirurgiczne pudrowane lub niepudrowane. Ponieważ pudrowane rękawice lateksowe mogą zwiększyć wywołanie reakcji alergicznej, niektóre rękawiczki jednorazowego użytku mają powłokę wewnętrzną zamiast warstwy pudrowanej. Do przeprowadzenia prac czyszczących lub do dezynfekcji powierzchni dostępne są specjalne rękawice PCV, PE lub rękawice nitrylowe.

W Praxisdienst znajdą Państwo różne rękawice jednorazowe w szerokim wyborze i w niskiej cenie. Do wyboru mają Państwo rękawice chirurgiczne i rękawice diagnostyczne, zrobione z różnych materiałów i w różnych wielkościach. Znajdą Państwo tutaj także praktyczny dozownik na rękawiczki.

Zapraszamy do wypróbowania naszej praktycznej funkcji filtrowania. Można tutaj wyszukiwać rękawice medyczne wg. materiału, jałowości, warstwy pudrowej lub celu zastosowania.

Rękawice medyczne - rękawice chirurgiczne, rękawice ochronne czy rękawice diagnostyczne - w medycznym sklepie internetowym Praxisdienst znajdą Państwo odpowiednie do danego zastosowania rękawice jednorazowego użytku.