1. Medyczny
 2. Infuzja & Iniekcja
 3. Inne artykuły
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Inne artykuły


W tej kategorii znajdą Państwo pojemniki bezpieczne do szybkiego i bezpiecznego usuwania przedmiotów toksycznych, ostrych i z ostrymi zakończeniami. Bezpieczne pojemniki, zwane także zbiorniki na igły lub pudełka na odpady, zrobione są z przeźroczystego plastiku, który chroni personel przed powtórnym niebezpieczeństwem, jakim mogą być zużyte igły, skalpele lub zamknięcia ampułek.

Bezpieczne pojemniki utylizacyjne dostępne są w różnych rozmiarach - podczas gdy najmniejsze zbiorniki używane są często do wyposażenia toreb ratowniczych lub toreb lekarskich, duże pudła na odpady nadają się w szczególności do usuwania narzędzi jednorazowego użytku lub dla praktyk z dużą liczbą pacjentów.

W celu zapewnienia bezpieczeństwa dla personelu lub pracowników wywożących śmieci także po utylizacji, pojemniki bezpieczne wyposażone są w specjalną pokrywę, która po zamknięciu na stałe nie może być ponownie otwarta.

W sklepie internetowym Praxisdienst otrzymają Państwo pojemniki bezpieczne w szerokiej gamie rozmiarów w bardzo atrakcyjnej cenie.