1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Akcesoria laboratoryjne
 4. Statywy laboratoryjne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Statywy laboratoryjne


W taj kategorii znajdą Państwo statywy laboratoryjne w wielu różnych wielkościach i wersjach. Do pracy w laboratorium z zastosowaniem probówki niezbędne są odpowiednie statywy laboratoryjne na probówki. Jest to podstawowe wyposażenie laboratorium. Statyw pozwala na bezpieczne odstawienie probówki, tak aby podczas napełniania przykładowo eppendorfki łatwiej było umieścić preparat w naczyniu. U nas znajdziesz statyw na probówki w różnych wersjach - np. szczególnie wytrzymały stojak do probówek ze stali nierdzewnej. Mają one odporność w temperaturze do 300 ° i może być sterylizowane. Alternatywą są dostępne w naszym sklepie statywy laboratoryjne z tworzywa sztucznego.

Stojaki dostępne są w różnych wielkościach - oferujemy małe, średnie i duże statywy na probówki. Odpowiedni statyw do probówek do pracy, nauki chemii czy dla studentów znajdziesz w naszej ofercie w kategorii probówki i statywy laboratoryjne.

Jeśli poszukują Państwo inne akcesoria laboratoryjne, zapraszamy do odwiedzenia naszej kategorii laboratorium. Nasz medyczny sklep internetowy oferuje wyposażenie laboratoryjne w bardzo niskiej cenie.