1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Materiały zużywalne
 4. Pudełka apteczne i kroplomierze
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Pudełka apteczne i kroplomierze


Do przechowywania i napełniania preparatów medycznych i kosmetycznych używane są zwykle pudełka apteczne lub kroplomierze. Pudełka apteczne (znane także jako pudełka do maści lub pojemniki do maści) zrobione są z tworzywa sztucznego i dostępne w różnych wielkościach. Pojemniki apteczne dostarczane są z odpowiednią nakrętką, więc można je bezpiecznie zamknąć. Aby zapobiec wymieszaniu składników, puste pudełka apteczne nie powinny być napełniane ponownie, lecz usunięte.

Butelki z kroplomierzem służą do napełniania nalewek, roztworów i innych preparatów ciekłych. Butelki z koplomierzem zrobione są zazwyczaj z brązowego szkła, aby zapobiec utracie skuteczności leków wrażliwych na światło. Tak stało by się w przypadku przezroczystych butelek. Butelki z kroplomierzem są zazwyczaj dostarczane bez nakładki, ale są wyposażone w standardowy gwint. Możliwe więc łączyć takie butelki laboratoryjne i nakrętki z kroplomierzem, zakraplacze i proste zakrętki.

W Praxisdienst znajdą Państwo pudełka apteczne i butelki z kroplomierzem oraz odpowiednie akcesoria w dużym wyborze. Inne naczynia do napełniania znajdą Państwo w kategorii «Butelki, pudełka i pojemniki».