1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Testy diagnostyczne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Testy diagnostyczne


W kategorii testy diagnostyczne znajdą Państwo w dużym wyborze paski testowe na mocz, testy na kał i inne szybkie testy diagnostyczne. Paski moczowe dostępne są do różnych badań. Paski wskaźnikowe można oceniać wizualnie lub stosując specjalny czytnik do pasków. Oferujemy Państwu paski testowe firmy AccuBiotech, Siemens Healthcare i Roche. Do badania kału oferujemy testy na kał na krew utajoną oraz płytki testowe do próbki kału.

W sekcji «szybkie testy» znajdą Państwo praktyczne i pomocne testy diagnostyczne, zwane również testy przyłóżkowe lub testy typu Point-of-care, które są łatwe w obsłudze i pomagają w postawieniu diagnozy. Oferujemy m.in. szybki test HCG, szybki test TroptT do oznaczania poziomu troponiny T we krwi oraz test Strep B na wymaz z pochwy lub odbytu. Praxisdienst oferuje Państwu różne szybkie testy diagnostyczne powszechnie stosowane w praktykach lekarskich i laboratorium.

Liczne testy szybkie wymagają jedynie małych ilości krwi włośniczkowej. W ofercie mamy wysokiej jakości nakłuwacze: krew włośniczkowa pobierana jest z ich pomocą bezboleśnie z palca lub płatka ucha.

Nasz asortyment uzupełniają w szerokim wyborze dostępne paski testowe, np. do określania wartości pH, cukru we krwi lub poziomu cholesterolu.

Testy diagnostyczne, których regularnie potrzebujesz, zamówisz wygodnie za pomocą naszego nowego menedżera zamówień!