1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Urządzenia laboratoryjne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Urządzenia laboratoryjne


Urządzenia laboratoryjne do zastosowania w laboratorium medycznym znajdą Państwo w Praxisdienst w szczególnie dużym wyborze. Oferujemy Państwu nie tylko urządzenia do analizy krwi, lecz również takie przyrządy laboratoryjne jak mikroskop, wirówka i zegar laboratoryjny.

Nasze urządzenia do analizy nadają się idelanie do wyposażenia małych laboratoriów w praktykach. Urządzenia do analizy krwi dostarczają wiarygodnych wyników badań w ciągu kilku minut, a zatem pozwalają na szybkie rozpoczęcie leczenia. Czy system Reflotron firmy Roche czy też fotometr Haemoquick - w Praxisdienst znajdą się odpowiednie urządzenia laboratoryjne.

Do szybkiego i dokładnego ważenia, liczenia sztuk lub do mieszania receptur oferujemy Państwu w kategorii urządzenia laboratoryjne również liczne wagi laboratoryjne. Wagi precyzyjne charakteryzują się łatwością obsługi i duży zakres funkcji.

Szczególnie atrakcyjnym produktem w kategorii urządzenia laboratoryjne jest np. wirówka stołowa EBA 20 marki Hettich. Ta wirówka jest idealna dla laboratoriów o małej ilości próbek. Sterowanie tej centryfugi odbywa się intuicyjnie za pomocą higienicznej klawiatury foliowej.

Nasz asortyment uzupełniają zegary laboratoryjne, glukometry i paski testowe używane przez różne urządzenia laboratoryjne.