1. Medyczny
 2. Medycyna ratunkowa
 3. Plecaki i torby medyczne
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: [email protected]

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Plecaki i torby medyczne


Plecaki i torby medyczne używane są w ratownictwie medycznym do bezpiecznego i łatwego transportu sprzętu ratowniczego. Ponieważ akcje ratownicze często mają miejsce na dworze, plecaki medyczne i torby medyczne zawsze zrobione są z materiału wodoodpornego. Chroni to zawartość torby przed wilgocią i brudem. Optymalną ochronę zapewniają plecaki ratownicze zrobione z materiału plandekowego, ponieważ jest on całkowicie wodoszczelny. Plecaki ratownicze i torby ratownicze powinny być zbudowane tak, aby łatwo można dotrzeć nawet w sytuacjach stresowych do wszystkich przyrządów. Tak jest w przypadku plecaków, które można rozłożyć.

Innym sposobem ułatwienia dostania się do wyposażenia plecaka lub torby jest modułowa budowa torby. Torba modułowa to mała torba z przezroczystą pokrywą, w której sprzęt ratowniczy można umieścić pogrupowany wg tematów.

Plecaki i torby medyczne ratownicze mają zazwyczaj ostrzegawcze kolory, np. czerwony lub żółty i często oznaczone są symbolem pogotowia ratunkowego.

Aby transport torby lub plecaka był jak najbardziej komfortowy, plecaki ratownicze wyposażone są w wyściełany pasek na ramię, a także często mają wyściełanie w części pleców.

W Praxisdienst w kategorii plecaki i torby ratownicze dostępne są w szerokim wyborze puste torby medyczne i torby ratownicze z wyposażeniem, walizki ratownicze i plecaki ratownicze w niskiej cenie. Nasza oferta obejmuje torby, plecaki i walizki w różnych rozmiarach i z różnych materiałów.

Liczne plecaki ratownicze i torby ratownicze z naszej oferty można indywidualnie napełnić, służy do tego nasza specjalna funkcja - konfigurator ratowniczy . Za pomocą tej funkcji mogą Państwo wyposażyć swój nowy plecak medyczny. Także nowa walizka ratownicza bądź torba medyczna napełni się szybko i stosownie do Twoich potrzeb za pomocą naszego konfiguratora.

Czy potrzebują Państwo pomocy w kategorii plecaki i torby medyczne lub przy obsłudze konfiguratora? Nasz dział obsługi klienta chętnie doradzi Państwu wybrać odpowiedni plecak lub torbę, oczywiście niezobowiązująco.