1. Medyczny
 2. Medycyna ratunkowa
 3. Reanimacja
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Reanimacja


Reanimacja to przywrócenie krążenia krwi, oddychania i świadomości pacjenta. Po reanimacji powinien nastąpić ciągły monitoring funkcji życiowych, w celu szybkiej reakcji w przypadku pogorszenia się stanu pacjenta. Reanimacja odbywa się przez masaż serca i sztuczną wentylację lub zastosowanie defibrylatora. Do monitorowania pacjenta dostępne są różne monitory pacjenta, znane także jako monitory funkcji życiowych bądź często stosowane w ratownictwie medycznym kardiomonitory i inne urządzenia medyczne, np. pulsoksymetry.

W kategorii reanimacja oferujemy Państwu w dużym wyborze AED - automatyczne defibrylatory zewnętrzne oraz odpowiednie akcesoria w niskiej cenie. Większość oferowanych przez nas urządzeń może być stosowana stacjonarnie jak i przenośnie.

Czy praktyka lekarska, szpital czy ZRM – w Praxisdienst znajdą Państwo sprzęt medyczny, którego wymaga reanimacja i monitoring Państwa pacjentów w stanie zagrożenia życia.