1. Medyczny
 2. Narzędzia
 3. Sterylizacja narzędzi
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Sterylizacja narzędzi


Kategoria sterylizacja narzędzi medycznych obejmuje nie tylko takie tematy jak czyszczenie i sterylizacja narzędzi, lecz także pielęgnacja narzędzi. Aby Państwa narzędzia i instrumenty medyczne były zawsze w nienagannym stanie, w sekcji pielęgnacja narzędzi znajdą Państwo sprawdzone produkty do pielęgnacji, takie jak spray do narzędzi medycznych, spray silikonowy, olej uniwersalny i ściereczki do wycierania instrumentów. Spray do narzędzi na bazie oleju parafinowego zapobiega korozji i efektywnie pielęgnuje wartościowe narzędzia w Państwa placówce. Spray na bazie silikonu służy dodatkowo jako środek smarowy i ślizgowy. Narzędzia medyczne zwiększają swoją żywotność poprzez optymalne smarowanie np. ruchomych części.

W sekcji sterylizacja narzędzi medycznych oferujemy Państwu nie tylko produkty do pielęgnacji narzędzi, ale również w szerokim wyborze produkty do sterylizacji i czyszczenia Państwa narzędzi chirurgicznych. U nas znajdą Państwo urządzenia i materiały zużywalne do wszystkich etapów przygotowania narzędzi - od dezynfekcji po sterylizację.

Autoklawy marki Melag są szczególnie popularne wśród użytkowników ze względu na łatwość obsługi i niezawodną funkcjonalność. W Praxisdienst znajdą Państwo autoklawy w różnych wielkościach oraz w dużym wyborze akcesoria do sterylizacji w niskiej cenie.

Na pytania na temat sterylizacja narzędzi medycznych chętnie odpowie Państwu nasz dział obsługi klienta.