1. Medyczny
 2. Organizacja
 3. Rejestracja pacjentów
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Rejestracja pacjentów


Rejestracja pacjentów wymaga dobrego zorganizowania. Dobrze urządzona rejestracja zapewnia sprawne funkcjonowanie praktyki lekarskiej. Należyta dokumentacja medyczna korzysta często z pewnych materiałów organizacyjnych, które przedstawiamy Państwu w tej kategorii. Do takich materiałów organizacyjnych należą teczki wiszące na kartoteki, terminarze i liczne formularze, jak np. oświadczenia pacjenta, karty chorych i zaświadczenia lekarskie.

W kategorii «rejestracja pacjentów» oferujemy Państwu w dużym wyborze produkty na temat oragnizacja praktyki lekarskiej. Znajdą tu Państwo np. tabliczki imienne dla personelu medycznego. Nasze tabliczki magnetyczne można samemu opisywać. Dostępne są one w w różnych wzorach dla różnych specjalizacji.

Nasza bogata oferta obejmuje także kartoteki i specjalne karty pacjenta dla psychoterapeutów i lekarzy medycyny alternatywnej. Odpowiednie naklejki adresowe czy przekładki również znajdują się w naszej ofercie.

Profesjonalne zarządzanie terminami w praktyce lekarskiej ułatwi elektroniczny terminarz. Ten praktyczny organizer oferuje liczne praktyczne funkcje. Obsługa następuje łatwo i intuicyjnie. Chętnie prześlemy Państwu wersję demo na 3 miesiące.

Zapotrzebowanie biurowe oraz akcesoria na temat rejestracja pacjentów dla swojej praktyki lekarskiej kupisz w dobrej cenie w Praxisdienst.