1. Medyczny
 2. Organizacja
 3. Walizki i torby lekarskie
 4. Walizki lekarskie
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Walizki lekarskie


Walizki lekarskie używane są do bezpiecznego transportu wyposażenia lekarskiego do wizyt domowych. Walizki lekarskie pozwalają na przejrzyste rozmieszczenie wyposażenia lekarskiego, które w razie potrzeby szybko jest pod ręką. Walizki lekarskie mogą być wykonane z różnych materiałów, zazwyczaj stosuje się walizki skórzane, plastikowe lub skóropodobne. Podział wnętrza walizki zazwyczaj można dostosować do swoich potrzeb. Każda walizka lekarska zależnie od specjalizacji może wymagać innego rozmieszczenia we wnętrzu walizki.

W tej kategorii znajdą Państwo w szerokim wyborze walizki lekarskie renomowanych producentów, takich jak Bollmann lub Börsch. W Praxisdienst dostępne jest również odpowiednie wyposażenie medyczne, możesz więc kupić i napełnić swoją nową walizkę w jednym sklepie. Oferujemy w bogatym wyborze materiały opatrunkowe, akcesoria do iniekcji, narzędzia diagnostyczne oraz inne produkty medyczne w bardzo niskiej cenie. Walizki lekarskie to stabilna alternatywa do torby lekarskiej. Różne torby lekarskie i torby pielęgniarskie oferujemy Państwu w poprzedniej kategorii.