1. Medyczny
 2. Wyposażenie
 3. Meble medyczne do leżenia
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Meble medyczne do leżenia


Meble medyczne do leżenia obejmują takie produkty jak kozetka lekarska czy leżanka, stół do masażu, aż po fotele ginekologiczne i łóżka rehabilitacyjne.

Nasze kozetki lekarskie pokryte są wytrzymałym, odpornym na działanie środków dezynfekujących materiałem ze sztucznej skóry, który jest szczególnie higieniczny. W zależności od potrzeb oferujemy zarówno klasyczne leżanki lekarskie, jak również leżanki medyczne design o podwyższonym standardzie. Do leczenia pacjentów z otyłością znajdzie się u nas specjalna kozetka lekarska XXL, o dużej nośności i większej powierzchni do położenia się.

Nasz asortyment obejmujący meble medyczne do leżenia zawiera także w szerokim wyborze przenośne kozetki do masażu. Leżanki do masażu są łatwe w montażu i demontażu. Ich nieduża waga pozwala na łatwy transport.

Gabinety ginekologiczne znajdą w naszej ofercie wysokiej jakości fotel ginekologiczny z wieloma akcesoriami. Fotele ginekologiczne w naszej ofercie można wygodnie przestawiać, a ich ciche silniki elektryczne nie powodują nieprzyjemnych dla ucha dźwięków. Meble medyczne do badania niemowląt i dzieci również znajdą Państwo w naszej bogatej ofercie. Mogą one być wykorzystane dzięki miękkej wyściółce i higienicznej skórze syntetycznej również jako przewijaki w przedszkolach.

Do wyposażenia domów opieki znajdą Państwo w kategorii «Meble medyczne do leżenia» różne medyczne łóżka rehabilitacyjne firmy Haelvoet. Wysokiej jakości łóżka pielęgnacyjne są zmywalne i mogą być dezynfekowane. Elektrycznie można regulować wysokość i nachylenie.

Naszą ofertę uzupełniają różne leżanki medyczne do EKG, leżanki transportowe i kozetki do mocowania na ścianie.

Jeśli masz jakieś pytania na temat meble medyczne do leżenia, chętnie pomoże ci nasz dział obsługi klienta. Zapraszamy do skontaktowania się z nami.