Prezenty dla lekarza, terapeuty & studenta medycyny

Święta coraz bliżej, najwyższy czas pomyśleć o prezentach dla rodziny, przyjaciół czy kolegów z pracy. Tutaj prezentujemy Państwu pomysły na prezenty dla lekarzy, studentów medycyny, terapeutów, pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia.

Z naszego asortymentu wybraliśmy tutaj nie tylko klasycznie wybierane prezenty jak stetoskopy czy torby lekarskie. Ciekawym pomysłem na prezent dla lekarza może być także miniaturowy szkielet na biurko. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi propozycjami podarunków świątecznych!

 

Stetoskop - klasyczny prezent pod choinkę

Stetoskopy to idealny prezent dla lekarza, ratownika medycznego czy studenta medycyny. Bogata oferta słuchawek w naszym sklepie pozwoli na wybranie indywidualnego stetoskopu dla każdej specjalności. Posiadamy słuchawki do osłuchiwania dorosłych, specjalistyczne stetoskopy pediatryczne czy wyjątkowo czułe słuchawki kardiologiczne. Szczególnie polecamy tutaj wysokiej jakości stetoskopy marki Littmann - najczęściej kupowanej marki stetoskopów na świecie.

 

Wyjątkowo oryginalnym pomysłem na prezent są stetoskopy elektroniczne oraz słuchawki w limitowanych edycjach specjalnych. Bardzo elegancko wyglądają stetoskopy z Black Edition Littmanna, gdzie głowica, lira i oliwki utrzymane są w czarnym kolorze. Dostępne są również inne wyjątkowe słuchawki - z głowicą w kolorze mosiądzu, edycji lustrzanej czy w kolorach tęczy. 

 

Szczególnie słuchawki marki Littmann dostępne są z przewodami w najróżniejszych kolorach. Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Skórzane torby lekarskie - elegancki prezent

Torby lekarskie z wysokiej jakości skóry są doskonałym prezentem dla lekarzy i praktyków alternatywnych. W naszym sklepie znajdą Państwo torby ze skóry gładkiej oraz szorstkiej. Torby marki M.Wright & Sons wykonane są ręcznie z największą precyzją. Kolekcja utrzymana jest w stylu lat 20-tych. Torby łączą w sobie klasyczny wygląd z wyjątkową funkcjonalnością i są doskonałym towarzyszem lekarza na każdej wizycie domowej.

W naszym asortymencie znajdą Państwo także torby medyczne z innych materiałów niż skóra oraz sztywne walizki lekarskie do transportu wrażliwych urządzeń medycznych. Torba lekarska to prezent, z którego z pewnością ucieszy się nie jeden lekarz. Wysoka jakość wykonania sprawi, że torbą czy walizką obdarowany cieszył będzie się przez lata. 

Nasi konsultanci z działu obsługi klienta chętnie odpowiedzą na Państwa pytania i doradzą w wyborze odpowiedniej torby.

Podaruj model anatomiczny

Wyjątkowym prezentem pod choinkę dla osób związanych z zawodami medycznymi może być również model anatomiczny. Modele organów czy szkieletu polecamy nie tylko do dekoracji gabinetu. Doskonale nadają się one  również do zastosowania podczas rozmowy z pacjentem w celu objaśnienia planowanej terapii czy zabiegu. Dla studentów model będzie wspaniałym, praktycznym prezentem, ułatwiającym przyswojenie sobie struktur anatomicznych.

 

W asortymencie mamy zarówno modele szkieletów w oryginalnej wielkości, jak i modele poszczególnych organów czy trenażery do nauki i doskonalenia takich czynności jak pobieranie krwi czy zakładanie szwów.

 

Tutaj zgromadziliśmy dla Państwa wybór modeli najczęściej wybieranych na prezent. Pełny asortyment modeli anatomicznych znajdą Państwo w kategorii Modele anatomiczne.

Olejki do masażu - prezent nie tylko dla fizjoterapeuty

Zmysłowe, pobudzające, uspokajające - znajdź odpowiedni dla siebie zapach i wybierz olejek do masażu z naszej bogatej oferty. Olejki do masażu to doskonały pomysł na prezent nie tylko dla fizjoterapeuty, masażysty czy specjalisty medycyny alternatywnej.


Wybrany olejek do masażu uzupełnić można o akcesoria do masażu, które również znajdą Państwo w naszym asortymencie. Polecamy odprężające gorące kamienie, stemple ziołowe czy pomoce do terapii manualnej.


Dla wszystkich, którzy poszukują dużego prezentu świątecznego, polecamy nasz wybór stołów do masażu. Nasze składane łóżka do masażu zmieszczą się nawet pod choinkę! Poznaj nasze propozycje na temat olejki i akcesoria do masażu!

Więcej pomysłów na prezent dla lekarza i nie tylko

W naszym sklepie internetowym znajdą Państwo wiele produktów, doskonale nadających się jako prezent dla lekarza, fizjoterapeuty i innych osób związanych ze służbą zdrowia. Drobnym prezentem dla koleżanki z pracy przykładowo może być zegarek pielęgniarski. A z wygodnego i funkcjonalnego nowego ubrania medycznego z pewnością ucieszy się niejeden pracownik placówki medycznej!

 

Tutaj zebraliśmy dla Państwa inne pomysły na prezent dla lekarza - zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą produktów w naszym sklepie.


Chętnie pomożemy Państwu w wyborze odpowiedniego prezentu! Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami. Nasi konsultanci chętnie odpowiedzą na Państwa pytania przez e-mail, telefon czy wygodny czat na żywo.