Wygodne badanie z pomocą jednego urządzenia diagnostycznego
Colibri® Reader czytnik Point-of-Care
Czytnik Point-of-Care Colibri® Reader przeznaczony jest do jakościowej i ilościowej oceny szybkich testów diagnostycznych bezpośrednio w gabinecie lekarskim. Precyzyjne wyniki analizy można uzyskać w przeciągu zaledwie 5-10 minut.
Czytnik obsługuje dedykowane kasety testowe i pozwala m.in. na analizę CRP (ilościowo, z krwi), Strep A (jakościowo, z wymazu z gardła) oraz RSV (jakościowo, z wymazu z nosa).
Urządzenie można łatwo obsługiwać za pomocą jednego przycisku, a ponadto nie wymaga ono przeglądów i konserwacji. Dodatkowo, wyniki analiz można przesyłać do komputera za pomocą kabla USB.
Ten niewielki, poręczny analizator PoC dostarczany jest w zestawie z 100 testami CRP i 40 testami Strep A oraz ze wszystkimi akcesoriami do urządzenia.