IKC - Indywidualne kąciki zabaw

IKC - Indywidualne kąciki zabaw

Chcieliby Państwo wzbogacić swoją poczekalnię i umożliwić dzieciom oraz rodzicom przyjemny pobyt? Dzięki indywidualnym kącikom zabaw marki IKC stworzą Państwo miejsce do zabawy zapewniające wspaniałe przeżycia oraz atmosferę relaksu w poczekalni - w ten sposób wizyta u lekarza będzie dla Państwa pacjentów zawsze pozytywnym wspomnieniem.Kiedy wizyta u lekarza staje się radosnym przeżyciem

Dzieci często kojarzą planowaną wizytę u lekarza z negatywnymi przeżyciami - w skutek nierzadko są przed wizytą niespokojne lub się boją. Tak nie musi być! Kąciki zabaw marki IKC - International Kids Concepts zapewniają przyjemną atmosferę w gabinetach, w której dzieci mile spędzą często przedlużający się czas oczekiwania na wizytę. Uwaga dzieci jest rozsądnie zajęta, a rodzice odprężeni. Wizyta u lekarza przestaje być powodem do strachu i staje się dla najmłodszych radosnym przeżyciem.


Dlaczego pejzaż do zabawy marki IKC?

Siła zabawy - pod tym motto IKC tworzy w gabinetach lekarskich i innych instytucjach opieki medycznej kreatywne przestrzenie dla dzieci, w których mogą spędzić czas oczekiwania na wizytę u lekarza lub zabieg w przyjemny dla nich sposób, w indywidualnie zaprojektowanym kąciku zabaw.


Win-win dla dzieci, rodziców i lekarzy

Z placów zabaw IKC korzystają wszyscy. Dzieci zapominają o swoim zdenerwowaniu. Zamiast siedzieć cicho, zajmują się rozwijającą zabawą. To oczywiście oddziałuje również na rodziców. Są spokojniejsi i mogą się w poczekalni zrelaksować. Szczególną korzyścią dla Państwa jako lekarzy pacjentów pediatrycznych jest to, że mały pacjent ma dobry humor i przeżywa wizytę u lekarza jako coś pozytywnego. Przez to konsultacje przebiegają bezproblemowo i z reguły szybciej.


Zauważyliśmy, że wizyty u lekarza przebiegają teraz sprawniej, ponieważ dzieci odprężają się w czasie zabawy.


Zarządca budynku szpitala Maasstad Hospital Rotterdam

Gute Gründe für einen IKC Spielbereich

Zachęcamy do skorzystania z akcji promocyjnej specjalnie dla klientów Praxisdienst!

Zachęcamy do wysłania nam wiadomości email poprzez przygotowany formularz i niewiążącego zapytania o indywidualną aranżację do Państwa gabinetu.


Korzyść dla Państwa: Jeśli zdecydują się Państwo na kącik zabaw do 10 m2, otrzymają Państwo jedną grę ścienną gratis. Przy powierzchni ponad 10 m2 otrzymają Państwo aż dwie gry ścienne gratis.

Zapraszamy do kontaktu

Nieograniczone możliwości

Kąciki zabaw IKC można indywidualnie dopasować do Państwa potrzeb oraz istniejącej przestrzeni. Możliwości aranżacji są niemal nieograniczone: Od przestronnego placu zabaw, w pełni wyposażonego, łącznie z podłogą i ściankami, poprzez narożnikowe kąciki zabaw, aż do przestrzeni do zabawy, które nie zajmują wiele miejsca i pasują do każdej poczekalni - wszystko jest możliwe. Każda koncepcja wyposażona jest n.p. w elementy Softplay, idealnie służące najmłodszym do siedzenia lub wspinaczki, lub gry ścienne wykonane z drewna oraz pomalowana antybakteryjną farbą, dla optymalnej higieny. Po niewiążącej wizycie na miejscu oraz ustaleniu podstawowych parametrów, jak wielkość powierzchni do zabawy, budżet czy motyw, projektanci wnętrz IKC opracują pełną koncepcję, która po złożeniu zamówienia zostanie wyprodukowana specjalnie dla Państwa oraz zamontowana na miejscu tak, aby była natychmiast gotowa do zabawy.


Über IKC

O marce IKC

Holenderski producent IKC już od wielu lat odnosi sukcesy na rynku i oferuje nie tylko stały asortyment elementów do zabawy, lecz również indywidualne rozwiązania, między innymi w obszarze opieki medycznej. Na zróżnicowane kąciki zabaw marki IKC zdecydowały się nie tylko znani w Niemczech wielcy klienci, jak klinika uniwersytecka w Essen czy klinika Rhein-Maas-Klinikum, ale również liczne gabinety lekarskie.


Są Państwo zainteresowani asortymentem systemów do zabawy z kolekcji IKC? Poniższy link zaprowadzi Państwa bezpośrednio do szerokiego wyboru tych produktów w sklepie Praxisdienst: https://www.www.praxisdienst.pl/pl/Medyczny/Wyposazenie/Inne+wyposazenie/Kacik+zabaw+dla+dzieci/ 


Pełen serwis producenta obejmuje między innymi:

 • Kompleksowe doradztwo
 • Wizytę na miejscu i zrobienie pomiarów
 • Design szyty na miarę
 • Kompletny montaż
 • Naprawy oraz obszerną gwarancję

Bezpieczny...

Bezpieczeństwo podczas zabawy oraz nieszkodliwość użytych do produkcji materiałów są dla IKC najwyższym priorytetem - w końcu IKC to marka produktów dla dzieci.Elementy do zabawy są produkowane wyłącznie we własnej fabryce oraz dokładnie sprawdzane, zanim zostaną dostarczone do klienta.


Wszystkie produkty IKC posiadają certyfikat SGS i spełniają wymogi normy EN-71, co gwarantuje, że są bezpieczne i nieszkodliwe. Ponadto elementy do zabawy nie zawierają żadnych luźnych części, przez co ryzyko zranienia jest ograniczone do minimum.


... i ekologiczny

IKC używa do produkcji swoich gier ram wyłącznie drewna z certyfikatem FSC.Daje to gwarancję legalności pochodzenia tego surowca, z odpowiedzialnej gospodarki leśnej, co oznacza, że podczas pracy zostały spełnione standardy ekologiczne i socjalne.


Używane przez IKC farby nie pozostawiają żadnych osadów chemicznych. Dodatkowo marka rezygnuje w znacznym stopniu z tworzyw sztucznych i przez to umożliwia maksymalny recykling swoich produktów. Niezmiernie ważna jest również długa żywotność elementów do zabawy,ponieważ korzyść z tego mają nie tylko Państwo jako klienci, ale również natura.


Państwa kącik zabaw IKC od pierwszej rozmowy do montażu


E-Mail do IKC przez Praxisdienst

Zapraszamy do kontaktu z IKC przez podany tutaj link mailowy. Tylko w ten sposób mogą Państwo skorzystać z promocji Praxisdienst i otrzymać grę ścienną gratis. Powyżej 10 m2 powierzchni otrzymają Państwo aż dwie gry gratis. Zapytanie o ofertę jest dla Państwa oczywiście całkowicie niewiążące.

 


 

Szeroki zakres doradztwa przez IKC

IKC skontaktuje się z Państwem niezwłocznie, aby wyjaśnić podstawowe pytania, jak wielkość powierzchni do zabawy, motyw, proponowane moduły do gier, ramy czasowe oraz budżet. Już podczas tej pierwszej rozmowy przedstawiony zostanie Państwu zarys różnych możliwości aranżacji oraz szacunek kosztów.

 


 

Osobiste doradztwo na miejscu

Projektant wnętrz firmy IKC odwiedzi Państwa w Państwa gabinecie, obejrzy planowaną powierzchnię i zatroszczy się o zrobienie pomiarów. Mogą z nim Państwo szczegółowo omówić swoją konkretną wizję. Często podczas osobistej rozmowy na miejscu rodzą się nowe pomysły na kreatywne zagospodarowanie planowanej przestrzeni.

 


 

IKC stworzy plan Państwa indywidualnego kącika zabaw

IKC stworzy plan Państwa indywidualnego kącika zabaw, a na życzenie również wizualizację w najbardziej odpowiedniej formie. Jeśli to konieczne, oczywiście po uzgodnieniu, mogą zostać wprowadzone ostatnie poprawki. Koszty opracowania koncepcji zostaną odliczone przy składaniu zamówienia. 

 


 

Składanie zamówienia

Zamówienie na dopasowany do Państwa potrzeb kącik zabaw składają Państwo dopiero, gdy będą całkowicie zadowoleni z opracowanej przez ekspertów IKC koncepcji. Warunki płatności oraz termin dostawy są również do uzgodnienia indywidualnie, w zależności od Państwa życzeń i aktualnych możliwości produkcyjnych.

 


 

Montaż w Państwa gabinecie

Na życzenie możliwa jest instalacja kącików zabaw lub modułów do gier przez monterów firmy IKC w Państwa gabinecie, w wybranym przez Państwa terminie. Po ukończeniu montażu elementy do zabawy natychmiast nadają się do użytku przez dzieci.

 


 

Jako klienci Praxisdienst otrzymają Państwo jedną grę ścienną gratis! A powyżej 10 m2 powierzchni aż dwie gry ścienne gratis!

*plus VAT
Zaloguj się
To enable login with Google, you have to allow it in the dialog for cookie settings: Ustawienia plików cookie
Język & waluta
Polski
 • Deutsch
 • Nederlands
 • Français
 • English
 • Polski
 • Español
 • Italiano
EUR
 • EUR
 • USD $
 • CHF Fr.
 • GBP £
 • DKK Kr.
 • SEK kr
 • PLN
Wybierz specjalność

Praxisdienst oferuje szeroki wybór produktów medycznych. Aby uzyskać dostęp do profesjonalnych produktów, proszę wybrać specjalność.


Kategorię w nagłówku można zmienić w dowolnym momencie.

Wpisz, aby zobaczyć wyniki...
Grupy produktów
  Treści
  Z Twoich list zapamiętanych produktów ()
   Produkty pasujące do szukanej frazy ()
    Pokaż wszystkie produkty
     Ostatnio oglądane
      Ostatnio kupione produkty