Stetoskopy Littmann

Stetoskopy Littmann

Stetoskopy Littmann to najczęściej wybierane przez lekarzy słuchawki o najwyższej jakości akustyce i nowoczesnej stylistyce. Oryginalne stetoskopy Littmann znajdą Państwo w naszym sklepie w szerokim wyborze modeli i kolorów oraz w atrakcyjnej cenie.

 

Stetoskopy elektroniczne Littmann

Stetoskopy elektroniczne Littmann - maks. 24-krotnie wzmocniony sygnał ułatwia osuchiwanie również w trudnych sytuacjach.

Zobacz stetoskopy elektroniczne
Stetoskopy akustyczne

Stetoskopy akustyczne Littmann

Littmann oferuje odpowiedni model stetoskopu dla każdej specjalności - tutaj znajdą Państwo specjalistyczne stetoskopy dla medycyny ogólnej czy kardiologii.

Zobacz stetoskopy akustyczne
Infolinia +48 (0) 22 48-13-800  
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Napisz e-mail

Odpowiemy w ciągu jednego dnia roboczego.

Stetoskop w Twoim ulubionym kolorze

Stetoskopy Littmann dostępne są w szerokim wyborze modeli oraz bogatej gamie kolorów. Wybierz stetoskop w Twoim ulubionym kolorze!

Specjalna tęczowa edycja

Stetoskopy Littmann Rainbow Edition to wyjątkowa głowica ze stali szlachetnej w kolorach tęczy. Atrakcyjny wygląd przy niezmiennie wysokiej jakości dźwięku!

Akcesoria do stetoskopów Littmann

W naszym sklepie znajdziesz części zamienne i akcesoria do Twojego stetoskopu. Przystępna cena od membrany po zapasowe oliwki.

Akcesoria Littmann

Specjalistyczne stetoskopy Littmann

Infolinia +48 (0) 22 48-13-800  
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Bezpieczne zakupy i gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Bezpieczne zakupy
  • Certyfikowany
  • Ochrona kupującego
  • Gwarancja zwrotu pieniędzy
  • Pokaż video
 

Najwyższej jakości stetoskopy dla każdej specjalności

Stetoskopy marki Littmann znane są z najwyższej jakości dźwięku i doskonałego wykonania. To właśnie dlatego stetoskopy Littmann najchętniej wybierane są przez lekarzy różnych specjalności do osłuchiwania dorosłych, dzieci i niemowląt. W naszej ofercie znajduje się zarówno prosty stetoskop pielęgniarski Littmann Select do badania orientacyjnego, klasyczne stetoskopy ogólne jak np. Littmann Classic III oraz specjalistyczne stetoskopy kardiologiczne jak np. Littmann Master Cardiology polecane do osłuchiwania w ramach kardiologii i pulmonologii. 

Nasz sklep jest autoryzowanym dystrybutorem marki Littmann. U nas kupisz oryginalny stetoskop Littmann odpowiedni dla Twojej specjalności.

 

Klasyczny stetoskop Littmann w ulepszonym wydaniu!

Nowa generacja klasycznego stetoskopu Littmann Classic - ulepszony materiał i bardziej elastyczne zastosowanie. Nowy stetoskop Littmann Classic III wyposażony jest w bardziej wytrzymały, odporny na przebarwienia przewód akustyczny, który wykonany jest z materiałów nie zawierających lateksu czy ftalanów.

Stetoskop Littmann Classic III posiada podwójną głowicę z dużą powierzchnią do osłuchiwania dorosłych i mniejszą do osłuchiwania dzieci. Obie strony wyposażone są w dwutonowe membrany. Małą membranę można zdjąć, przekształcając głowicę w otwarty lejek, dzięki czemu słuchawki Littmann Classic III mogą być stosowane w ramach różnych specjalizacji.

Nowy stetoskop Littmann Classic III dostępny jest w szerokim wyborze kolorów. Dodatkowo dostępne są unikalne edycje specjalne tego modelu.

Praxisdienst Stethoskop-Ratgeber

Stetoskopy różnych marek

W naszym asortymencie znajdą Państwo nie tylko stetoskopy marki Littmann, lecz również innych renomowanych producentów jak Riester czy ERKA.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą pełną ofertą stetoskopów!