Praxisdienst goes Social Media!

Facebook, Youtube czy Instagram – media społecznościowe są ważną częścią codziennego życia. Nie tylko w obszarze prywatnym, ale coraz częściej też w życiu zawodowym. Szukamy informacji o nowościach związanych z naszym zawodem, czytamy recenzje produktów i kontaktujemy się z ludźmi, którzy pracują w tej samej branży.


Aby iść z duchem czasu i informować naszych klientów jak najszybciej o nowościach w naszym sklepie internetowym i dostępnych w nim produktach, my również używamy różnych kanałów w mediach społecznościowych.


Na tej stronie chcielibyśmy przybliżyć Państwu naszą codzienną pracę oraz przedstawić osoby stojące za naszymi kanałami i fanpage'ami.

Informacje o nowościach i promocjach na Facebooku

W medycynie niemal codziennie pojawiają się nowe odkrycia i innowacje - nie tylko w dziedzinie diagnostyki czy leczenia, ale też jeśli chodzi o produkty, jak np. opatrunki lub sprzęt diagnostyczny. Zawsze staramy się oferować naszym klientom najnowsze i najciekawsze zaopatrzenie medyczne. W rezultacie co tydzień pojawiają się w naszym sklepie nowe produkty, które chcielibyśmy przedstawić.


Dzięki dużemu zasięgowi Facebook to idealna platforma, za pomocą której można dotrzeć do klientów. Dzięki atrakcyjnym zdjęciom i zwięzłej treści nasi obserwujący są zawsze na bieżąco, a zainteresowani szybko zorientują się w naszym szerokim asortymencie.


Nasz zespół do spraw mediów społecznościowych troszczy się nie tylko o nowe posty, ale również o zapytania klientów, przychodzące za pośrednictwem czatu lub w komentarzach. Dzięki temu możemy szybko i łatwo pomóc w każdej sprawie dotyczącej zakupu. 


Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony na Facebooku i śledzenia nas, aby być na bieżąco.


Poznaj produkty na nowo dzięki Youtube

Prezentacja produktu ma kluczowe znaczenie - bo kto lubi kupować kota w worku? W Praxisdienst przywiązujemy dużą wagę do wykorzystywania zdjęć w wysokiej rozdzielczości, dobrze obrazujących produkt i jego różne detale. Jednak zdjęcia nie zawsze w pełni oddają rzeczywistość. Dlatego produkujemy także filmy produktowe, prezentujące wybrane produkty w bardziej szczegółowy sposób.


Ponadto udostępniamy na naszym kanale również filmy producentów, w których wyjaśnione jest działanie produktów nieco mniej intuicyjnych w obsłudze.


Na platformie Youtube korzystamy również z okazji do zaprezentowania naszym klientom kompleksowych informacji i nowości w obszarze klienta. Na przykład w serii wideo PRAXISTIPP wyjaśniamy różne funkcje, których można używać w koncie klienta, przedstawiamy nową aplikację Praxisdienst i opisujemy, jak działa lista zapamiętanych produktów Praxisdienst.


Zapraszamy do subskrypcji naszego kanału YouTube i zapoznania się z nami oraz naszymi produktami!
Profesjonalna sieć kontaktów biznesowych z LinkedIn

Sukces firmy zależy w dużej mierze od jej pracowników. Stały rozwój Praxisdienst wymaga zatem profesjonalnej rekrutacji. Dzięki obecności na LinkedIn, Praxisdienst dysponuje idealną możliwością do zaprezentowania się jako pracodawca.  


Na naszym kanale LinkedIn znajdą Państwo najnowsze ogłoszenia o pracę z różnych obszarów firmy. Podoba się Państwu któreś z oferowanych przez nas stanowisk? Jedno kliknięcie przeniesie Państwa bezpośrednio do naszego portalu rozwoju kariery. Czekamy na Państwa zgłoszenia!  


Ponadto na portalu LinkedIn utrzymujemy kontakt z naszymi dostawcami i partnerami biznesowymi. Użytkowników obserwujących Praxisdienst na bieżąco informujemy o najnowszych wydarzeniach w naszej firmie. Warto zatem regularnie zaglądać na nasz profil LinkedIn.  


Zapraszamy Państwa do obserwowania nas na portalu LinkedIn, tak aby mogli Państwo regularnie otrzymywać powiadomienia odnośnie nowych ofert pracy oraz aktualności z naszej firmy!
Zawsze na bieżąco na Instagramie


W ciągu ostatnich kilku lat Instagram stał się jedną z najczęściej używanych platform, obok Facebooka i tym podobnych. Serwis, który pierwotnie służył do dzielenia się migawkami z przyjaciółmi, teraz przekształcił się w idealne rozwiązanie dla firm, aby ich klienci byli zawsze na bieżąco. 


Również firma Praxisdienst idzie z duchem czasu - od teraz chcielibyśmy informować naszych klientów o nowych produktach, wewnętrznych zmianach i promocjach także za pośrednictwem Instagrama. Ponadto chętnie odpowiadamy na prośby klientów w wiadomościach bezpośrednich lub komentarzach. 


Co więcej, Instagram oferuje nam jako firmie również świetną okazję do odkrywania nowych producentów i ich produktów, aby jak najszybciej oferować je klientom naszego sklepu. 


Zapraszamy do śledzenia naszego konta na Instagramie, aby już nigdy nie przegapić aktualności, nowości produktowych czy promocji!
Zespół redakcyjny Social Media Praxisdienst

Kevin Keipinger 

Urodzony 27.06.1993 w Saarburgu (Niemcy). Po maturze ukończył studium policealne dla specjalistów do spraw mediów cyfrowych i drukowanych. W roku 2018 przeszedł do firmy Praxisdienst i od tego czasu pracuje jako Art Director w obszarze mediów cyfrowych i drukowanych.

Thomas Roth 

Urodzony 24.01.1981 w Ottweiler (Niemcy). Ukończył studia na kierunku informatyki gospodarczej i wiele lat pracował jako freelancer w obszarze e-commerce. W roku 2017 przeszedł do firmy Praxisdienst i od tego czasu jest odpowiedzialny za obszary fotografia produktów, prezentacja produktów oraz marketing.

Yagmur Simsek 

Urodzona 01.04.1997 w Bodrum (Turcja). Po maturze uzyskała tytuł licencjata w dziedzinie komunikacji wizualnej. Od 2023 roku pracuje w Praxisdienst jako projektantka graficzna i jest odpowiedzialna za grafiki oraz animacje video.

Anne-Catherine Fadler

Urodzona 24.09.1996 w Trewirze (Niemcy). Po maturze ukończyła studium policealne jako asystentka medyczna. 2021 przeszła do firmy Praxisdienst i od tego czasu pracuje w obszarze zarządzania produktem

 
*plus VAT
Zaloguj się
To enable login with Google, you have to allow it in the dialog for cookie settings: Ustawienia plików cookie
Język & waluta
Polski
 • Deutsch
 • Nederlands
 • Français
 • English
 • Polski
 • Español
 • Italiano
EUR
 • EUR
 • USD $
 • CHF Fr.
 • GBP £
 • DKK Kr.
 • SEK kr
 • PLN
Wybierz specjalność

Praxisdienst oferuje szeroki wybór produktów medycznych. Aby uzyskać dostęp do profesjonalnych produktów, proszę wybrać specjalność.


Kategorię w nagłówku można zmienić w dowolnym momencie.

Wpisz, aby zobaczyć wyniki...
Grupy produktów
  Treści
  Z Twoich list zapamiętanych produktów ()
   Produkty pasujące do szukanej frazy ()
    Pokaż wszystkie produkty
     Ostatnio oglądane
      Ostatnio kupione produkty