Badania laboratoryjne

Badania laboratoryjne

W wielu przypadkach postawienie lub potwierdzenie diagnozy nie jest możliwe jedynie w oparciu przeprowadzony wywiad lub badanie kliniczne. Wówczas lekarz decyduje często o wykonaniu badań dodatkowych, do których zalicza się badania laboratoryjne w weterynarii.

Kategoria badania laboratoryjne w weterynarii zawiera w szerokim wyborze artykuły laboratoryjne do zastosowania w gabinecie czy klinice weterynaryjnej w celu samodzielnego przebadania materiału bądź zebrania materiału do wysłania. Znajdą tu Państwo zarówno urządzenia laboratoryjne jak centryfugi i mikroskopy, jak i testy diagnostyczne oraz materiały zużywalne potrzebne do przeprowadzenia badań laboratoryjnych i pobrania próbek, jak kapilary do pobierania krwi czy szczoteczki do wymazów.
Wiele produktów na temat badania laboratoryjne w weterynarii oferujemy Państwu w niskiej cenie z atrakcyjnym rabatem ilościowym.


Podkategorie: Badania laboratoryjne

 • Testy weterynaryjne Testy weterynaryjne

  Paski testowe do analizy moczu, roztwory oraz szybkie testy diagnostyczne do badania laboratoryjnego w weterynarii.

 • Urządzenia laboratoryjne Urządzenia laboratoryjne

  Nowoczesne urządzenia do badania laboratoryjnego w weterynarii, jak analizatory, centryfugi czy inkubatory.

 • Wymazówki i szkiełka Wymazówki i szkiełka

  Znajdą tu Państwo podłoża transportowo-hodowlane, wymazówki oraz szkiełka mikroskopowe do badania laboratoryjnego w weterynarii.

 • Materiały eksploatacyjne Materiały eksploatacyjne

  Materiały eksploatacyjne do badania laboratoryjnego: pojemniki na mocz, miski nerkowate, szpatułki oraz gaziki alkoholowe w różnych wersjach, rozmiarach i kolorach.

 • Pojemniki laboratoryjne Pojemniki laboratoryjne

  Butelki, pudełka, tryskawki, pudełka wysyłkowe i wiele innych akcesoriów do badań laboratoryjnych w niskiej cenie.