Iniekcja

Iniekcja

W Praxisdienst-VET znajdą Państwo sprzęt weterynaryjny do iniekcji, wstrzyknięć, wlewów i pobierania krwi.

Kategoria iniekcja u zwierząt obejmuje akcesoria do podawania leków jak igły weterynaryjne oraz odpowiednie jednorazowe i automatyczne strzykawki weterynaryjne, kaniule wielokrotnego użytku, przyrządy do przetaczania płynów infuzyjnych czy transfuzji krwi u zwierząt.

Bezpieczne pojemniki na zużyty ostry sprzęt weterynaryjny oraz praktyczne otwieracze do ampułek znajdą Państwo w podkategorii obszaru iniekcja u zwierząt.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów do iniekcji u zwierząt, dostępnych w atrakcyjnej cenie z dodatkowym rabatem ilościowym przy zakupie artykułów weterynaryjnych w ekonomicznych opakowaniach zbiorczych.

Podkategorie: Iniekcja

 • Igły weterynaryjne Igły weterynaryjne

  Igły jednorazowe i wielokrotnego użytku, kaniule dożylne i do przemywania. Igły weterynaryjne do iniekcji u zwierząt w szerokim wyborze do różnych zastosowań.

 • Infuzja i transfuzja Infuzja i transfuzja

  Akcesoria do infuzji i transfuzji krwi w weterynarii. Zestawy infuzyjne, stojaki oraz roztwory do podawania płynów i inne akcesoria na temat infuzja u zwierząt.

 • Strzykawki Strzykawki

  Strzykawki weterynaryjne w różnych wersjach - strzykawki jednorazowe, drenchery i strzykawki automatyczne oraz praktyczne iniektory ciśnieniowe.

 • Pobieranie krwi u zwierząt Pobieranie krwi u zwierząt

  Akcesoria do pobierania krwi u zwierząt jak probówki z odczynnikami, zestawy do krwioupustu, opaski uciskowe i statywy do pomiaru OB.

 • Inne artykuły Inne artykuły

  Znajdą tu Państwo bezpieczne pojemniki na igły i inne ostre, potencjalnie zakaźne przedmioty oraz bezpieczne i praktyczne otwieracze do ampułek.