Wyposażenie

Wyposażenie

Sklep internetowy Praxisdienst-VET oferuje Państwu w szerokim wyborze wyposażenie gabinetu weterynaryjnego. W niniejszej kategorii zgromadziliśmy między innymi meble weterynaryjne, lampy medyczne, wózki narzędziowe, klatki dla zwierząt.

Nasza kategoria wyposażenie gabinetu weterynaryjnego obejmuje również takie produkty jak kosze na śmieci, dozowniki na ręczniki jednorazowe i wiele innych przydatnych akcesoriów.

Poza tym lekarze weterynarii znajdą tutaj wysokiej jakości torby medyczne i wytrzymałe walizki lekarskie, wyposażone w regulowane przegródki umożliwiające indywidualne dopasowanie wnętrza do potrzeb użytkownika.

Dodatkowo proponujemy tutaj wybór praktycznych pomocy organizacyjnych do wyposażenia gabinetu weterynaryjnego, które pomogą w strukturyzacji i rejestracji pacjentów.

Podkategorie: Wyposażenie

 • Torby weterynaryjne Torby weterynaryjne

  Wysokiej jakości torby i walizki weterynaryjne w bogatym wyborze i wyjątkowo atrakcyjnej cenie.

 • Organizacja Organizacja

  Przybory ułatwiające organizację obszaru rejestracji pacjentów, materiałów informacyjnych w poczekalniach oraz tabliczki imienne i inne przydatne akcesoria.

 • Meble weterynaryjne Meble weterynaryjne

  Stoły, klatki, krzesła - wysokiej jakości wyposażenie gabinetu weterynaryjnego w przystępnej cenie!

 • Inne artykuły Inne artykuły

  Tutaj zgromadziliśmy dalsze wyposażenie gabinetu weterynaryjnego jak kosze na odpadki i wszelkiego rodzaju dozowniki oraz maty na stoły weterynaryjne.