Odzież

Odzież

W kategorii odzież weterynaryjna profesjonalny sklep dla gabinetów i lecznic weterynaryjnych Praxisdienst-VET oferuje Państwu funkcjonalne ubrania medyczne dla lekarzy i personelu placówek leczenia zwierząt. Zebrana tutaj odzież weterynaryjna dostosowana jest do wymogów higieny stawianych placówkom medycznym - jest łatwa do utrzymania w czystości i może być prana w wysokich temperaturach.
Znajdą tu Państwo zarówno damską i męską odzież weterynaryjną, ubrania do pracy w terenie oraz wygodne obuwie.
Nasza kolorowa odzież weterynaryjna umożliwi Państwu dobranie koloru ubrania do wystroju gabinetu bądź zakup podobnych stylowo ubrań dla całego personelu w jednolitym kolorze lub w odrębnym kolorze specjalnie dla lekarza.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym bogatym asortymentem na temat odzież weterynaryjna. Gwarantowana atrakcyjna cena i wysoka jakość!

Podkategorie: Odzież

 • Odzież damska Odzież damska

  Modna odzież weterynaryjna damska z przyjemnych w dotyku materiałów w ładnych kolorach. Specjalnie dla pani weterynarz i asystentek weterynaryjnych.

 • Odzież męska Odzież męska

  Praktycznie skrojona odzież weterynaryjna męska wykonana z funkcjonalnego materiału. Fartuchy, koszulki, spodnie i bluzy medyczne.

 • Buty lekarskie i skarpety Buty lekarskie i skarpety

  Nasza kategoria odzież weterynaryjna obejmuje również buty! Znajdą tu Państwo wygodne chodaki, buty wiązane i półbuty.

 • Tekstylia Tekstylia

  Tekstylia codziennie używane w gabinecie weterynaryjnym jak koce do okrycia zwierząt podczas zabiegów, ręczniki, koszyki i legowiska.

 • Odzież ochronna Odzież ochronna

  Wybór odzieży do wizyt domowych i pracy w terenie. Ochronna odzież weterynaryjna do noszenia w każdą pogodę.