Infolinia +48 (0) 22 48-13-800  
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Paski do badania moczu u zwierząt

Paski na mocz

  • Bezpłatny zwrot

  • Wysyłka kurierem DPD

  • Pytania FAQ

  • Wygodne formy płatności

Internetowy sklep weterynaryjny

Internetowy sklep weterynaryjny

Zaopatrzenie weterynaryjne online w szerokim wyborze i atrakcyjnej cenie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem.

Wagi weterynaryjne

Precyzyjne i solidne wagi weterynaryjne dla małych i dużych zwierząt znajdą Państwo tutaj.

USG weterynaryjne

Ultrasonografy weterynaryjne, urządzenia do wykrywania ciąży, żele, sondy i inne akcesoria do USG u zwierząt. 

Przejdź do produktów

Internetowy sklep weterynaryjny Praxisdienst.pl zaprasza

Zaopatrzenie weterynaryjne - szeroki wybór w niskiej cenie


W sklepie Praxisdienst-VET znajdą Państwo zaopatrzenie lecznic weterynaryjnych oraz artykuły weterynaryjne dla hodowców, rolników, właścicieli salonów fryzjerskich czy schronisk dla zwierząt.
Aby ułatwić Państwu znalezienie szukanych produktów, pogrupowaliśmy nasz internetowy sklep weterynaryjny w kategorie i podkategorie, zawierające zaopatrzenie weterynaryjne w wyjątkowo szerokim wyborze oraz atrakcyjnej cenie. Nasz asortyment obejmuje materiały do iniekcji i infuzji, opatrunki weterynaryjne, środki do dezynfekcji lecznic weterynaryjnych, stadnin, klatek oraz liczne instrumenty diagnostyczne i materiały do badania laboratoryjnego. Ponadto proponujemy Państwu tutaj odzież weterynaryjną na każdą porę roku oraz torby i walizki do zabrania na wizyty.

Zaopatrzenie weterynaryjne zakupić można wygodnie online na stronie sklepu. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych szybkich i wygodnych form płatności, jak Przelewy24, PayPal, karta kredytowa czy tradycyjny przelew na nasze polskie konto.

Internetowy sklep weterynaryjny Praxisdienst-VET chętnie odpowie na Państwa pytania i sugestie przez e-mail, telefon czy czat na żywo.