Akcesoria

Akcesoria

W tej kategorii zgromadziliśmy podstawowe akcesoria stomatologiczne używane podczas większości zabiegów w gabinecie stomatologicznym.

Znajdą tu Państwo przykładowo końcówki do ssaków i ślinociągów w szerokim wyborze do różnych zastosowań, jak również wałeczki stomatologiczne i inne tupfery do utrzymania suchości w danym obszarze jamy ustnej. Tutaj proponujemy również kubeczki oraz odpowiednie dozowniki, które dostępne są w różnych wersjach i szerokiej gamie kolorów. Do ochrony fotela podczas zabiegu zebraliśmy tu pokrowce na zagłówki lub do pokrycia całego fotela.
Dodatkowo w tej kategorii oferujemy Państwu akcesoria stomatologiczne do aplikacji leków, iniekcji czy przemywania kieszonek dziąsłowych i ran jak kaniule, strzykawki i igły stomatologiczne w wersji jednorazowej i do wielokrotnego zastosowania. Kaniule mieszające oraz specjalne pojemniki na ostre akcesoria stomatologiczne, umożliwiające bezpieczną utylizację takich przyborów jak igły, skalpele i inne, znajdą Państwo również w naszym sklepie z profesjonalnym zaopatrzeniem stomatologicznym

Podkategorie: Akcesoria

 • Odsysanie Odsysanie

  Końcówki do ssaka i ślinociągu do różnych zabiegów stomatologicznych. Profesjonalne akcesoria stomatologiczne do odsysania, dostępne w różnych wersjach, rozmiarach i kolorach.

 • Pokrowce Pokrowce

  Pokrowce ochronne na fotel stomatologiczny lub sam zagłówek oraz papier na tace na narzędzia w szerokim wyborze.

 • Kubeczki jednorazowe Kubeczki jednorazowe

  Jednorazowe kubeczki stomatologiczne w neutralnej bieli, kolorowe lub z ciekawym wzorem w kwiaty. Do higienicznego przechowywania i pobierania kubeczków doskonale nadają się nasze dozowniki.

 • Strzykawki i igły Strzykawki i igły

  Tutaj znajdą Państwo w szerokim wyborze tępe kaniule aplikacyjne, igły stomatologiczne, igły z kulką czy jednorazowe strzykawki.

 • Wałeczki i waciki Wałeczki i waciki

  Celulozowe akcesoria stomatologiczne dostępne w różnych kształtach – wałeczki, waciki i tupfery oraz odpowiednie dozowniki w atrakcyjnej cenie.