Stomatologia zachowawcza

Stomatologia zachowawcza

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst-DENTAL oferuje Państwu tutaj wszystko na temat stomatologia zachowawcza.

Znajdą tu Państwo zarówno produkty i akcesoria do profilaktyki zębów, jak i materiały oraz wypełnienia do leczenia powstałych ubytków próchnicowych czy leczenia endodontycznego zębów.

Nasz sklep stomatologiczny proponuje w szerokim wyborze różne rodzaje wypełnień stomatologicznych jak nowoczesne amalgamaty typu non gamma i kompozyty światłoutwardzalne. Nasza kategoria stomatologia zachowawcza obejmuje również materiały do bondingu, materiały podkładowe i wytrawiacze.

Dodatkowo prezentujemy tutaj akcesoria do profilaktyki zębów jak modele anatomiczne i edukacyjne oraz materiały do profesjonalnego do czyszczenia zębów.

Uzupełnieniem naszego asortymentu na temat stomatologia zachowawcza są produkty wspomagające konwencjonalne metody leczenia zastosowaniami z dziedziny medycyny naturalnej jak esencje Bacha czy akcesoria do akupunktury w stomatologii.

Podkategorie: Stomatologia zachowawcza

 • Endodoncja Endodoncja

  Kolorowe sączki papierowe w różnych rozmiarach oraz ćwieki gutaperkowe i materiał do wypełniania kanałów korzeniowych.

 • Wypełnienia i wyciski Wypełnienia i wyciski

  Wszystko na temat stomatologia zachowawcza odtwórcza - różnego rodzaju wypełnienia oraz akcesoria do wycisków. Stomatologiczny sklep internetowy - wygodne zakupy online!

 • Medycyna naturalna Medycyna naturalna

  Konwencjonalna stomatologia zachowawcza znajdzie tutaj wsparcie z dziedziny medycyny naturalnej - lekarze stomatolodzy znajdą tutaj krople Bacha czy igły do akupunktury.

 • Profilaktyka Profilaktyka

  Modele anatomiczne, instrumenty do profesjonalnego czyszczenia zębów, płyny do płukania jamy ustnej i inne produkty do profilaktyki próchnicy w ramach stomatologii zachowawczej.