Opatrunki weterynaryjne

Opatrunki weterynaryjne

W kategorii opatrunki weterynaryjne znajdą Państwo materiały do opatrywania wszelkiego rodzaju ran oraz opatrunki usztywniające stosowane przy złamaniach czy zwichnięciach. Dodatkowo oferujemy tutaj w szerokim wyborze materiał do różnych technik zamykania ran u zwierząt.

Opatrunki weterynaryjne podzielone zostały na liczne podkategorie, umożliwiające szybkie znalezienie odpowiedniego opatrunku dla Państwa pacjentów. Dodatkowo mają Państwo do dyspozycji funkcję filtrowania wyników w danej kategorii czy praktyczne sortowanie produktów według różnych kryteriów.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą produktów na temat opatrunki weterynaryjne. 

Podkategorie: Opatrunki weterynaryjne

  • Materiały opatrunkowe Materiały opatrunkowe

    Plastry, przylepce, opaski gazowe i podtrzymujące oraz materiał do wyściełania opatrunków. Opatrunki weterynaryjne w szerokim wyborze do różnych zastosowań.

  • Opatrunki usztywniające Opatrunki usztywniające

    Opatrunki z pasty Unny oraz opatrunki syntetyczne typu cast to lekkie i elastyczne opatrunki weterynaryjne stosowane do stabilizacji i unieruchomienia po kontuzjach.

  • Zamykanie ran Zamykanie ran

    Materiały do zamykania ran na różne sposoby - szwy chirurgiczne wchłanialne i niewchłanialne, staplery skórne i kleje tkankowe.