1. Medyczny
 2. Ubrania medyczne
 3. Tekstylia
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Tekstylia


Kategoria tekstylia obejmuje wszystkie tekstylia, stosowane w praktyce lekarskiej. Zalicza się do nich przede wszystkim prześcieradła na leżanki, koce dla pacjenta, różne narzuty oraz ręczniki. Przede wszystkim fizjoterapeuci i lekarze medycyny alternatywnej wykorzystują w ramach swoich czynności liczne tekstylia.

Prześcieradła na leżanki nie tylko ochraniają kozetkę, lecz również oferujłą pacjentowi większy komfort podczas zabiegu. W Praxisdienst dostępne są prześcieradła w różnych rozmiarach i w szerokim wyborze nowoczesnych kolorów w niskiej cenie. Prześcieradła z froty i stretchu da się łatwo założyć. Dodatkowo są one szczególnie przyjazne dla skóry.

W kategorii tekstylia znajdą Państwo w szerokim wyborze ręczniki w różnych rozmiarach. Ręczniki frotowe nadają się nie tylko do wycierania pacjentów, lecz także do okrycia stołu do masażu lub do owinięcia kompresów cieplnych w ramach fizjoterapii.

Koce dla pacjentów w różnej jakości materiałów znajdują się również w tej kategorii. Takie koce używane są zazwyczaj do przykrycia pacjentów podczas infuzji, zabiegów akupunkturowych lub masaży.

Teksytlia oraz wysokiej jakości ubrania medyczne znajdują się w kategorii odzież medyczna tutaj w sklepie Praxisdienst. Zapraszamy!