Tekstylia

Tekstylia

Kategoria tekstylia obejmuje wszystkie tekstylia, stosowane w praktyce lekarskiej. Zalicza się do nich przede wszystkim prześcieradła na leżanki, koce dla pacjenta, różne narzuty oraz ręczniki. Przede wszystkim fizjoterapeuci i lekarze medycyny alternatywnej wykorzystują w ramach swoich czynności liczne tekstylia.

Prześcieradła na leżanki nie tylko ochraniają kozetkę, lecz również oferujłą pacjentowi większy komfort podczas zabiegu. W Praxisdienst dostępne są prześcieradła w różnych rozmiarach i w szerokim wyborze nowoczesnych kolorów w niskiej cenie. Prześcieradła z froty i stretchu da się łatwo założyć. Dodatkowo są one szczególnie przyjazne dla skóry.

W kategorii tekstylia znajdą Państwo w szerokim wyborze ręczniki w różnych rozmiarach. Ręczniki frotowe nadają się nie tylko do wycierania pacjentów, lecz także do okrycia stołu do masażu lub do owinięcia kompresów cieplnych w ramach fizjoterapii.

Koce dla pacjentów w różnej jakości materiałów znajdują się również w tej kategorii. Takie koce używane są zazwyczaj do przykrycia pacjentów podczas infuzji, zabiegów akupunkturowych lub masaży.

Teksytlia oraz wysokiej jakości ubrania medyczne znajdują się w kategorii odzież medyczna tutaj w sklepie Praxisdienst. Zapraszamy!

Podkategorie: Tekstylia

  • Ręczniki Ręczniki

    Ręczniki doskonałe do zastosowania w placówkach rehabilitacyjnych, gabinetach masażu czy kosmetycznych.

  • Koce dla pacjenta Koce dla pacjenta

    Koce do przykrycia pacjentów podczas zabiegów akupunktury czy wlewów.

  • Pokrycia tekstylne Pokrycia tekstylne

    Pokrycia na leżanki czy poszewki na poduszki. Szeroki wybór, różne kolory.