Narzędzia

Narzędzia

Narzędzia z zakresu weterynarii dostępne są w wyjątkowo szerokim wyborze różnych rodzajów i zastosowań. W naszej kategorii narzędzia weterynaryjne zgromadziliśmy dla Państwa instrumenty z dziedziny stomatologii weterynaryjnej, instrumentarium chirurgiczne, narzędzia do pielęgnacji zwierząt oraz praktyczne zestawy narzędzi zawierające najpopularniejsze narzędzia weterynaryjne oraz materiały opatrunkowe w jednorazowym, sterylnym opakowaniu. 

Nasze narzędzia weterynaryjne proponujemy Państwu zarówno w formie klasycznych narzędzi wielokrotnego użytku, jak i praktyczne jednorazowe narzędzia weterynaryjne, które są natychmiast gotowe do użytku i nie wymagają ponownego przygotowania do użytku, ponieważ po zastosowaniu po prostu się je usuwa.

Internetowy sklep weterynaryjny Praxisdienst-VET oferuje Państwu tutaj nie tylko narzędzia weterynaryjne. Gabinety i lecznice weterynaryjne znajdą tutaj również akcesoria do zabiegów operacyjnych, jak serwety, kautery i inne. Zapraszamy!

Podkategorie: Narzędzia

 • Zestawy Zestawy

  Sterylnie pakowane narzędzia weterynaryjne w praktycznych zestawach. Natychmiastowa gotowość do użycia!

 • Narzędzia do pielęgnacji Narzędzia do pielęgnacji

  Przydatne dla weterynarzy i opiekunów narzędzia weterynaryjne do pielęgnacji, jak trymery, zgrzebła ale również inhalatory dla zwierząt czy igły do akupunktury.

 • Narzędzia stomatologiczne Narzędzia stomatologiczne

  Narzędzia weterynaryjne zebrane w tej sekcji przeznaczone są przede wszystkim dla weterynarzy stomatologów. Szeroki wybór narzędzi z wysokiej jakości materiałów.

 • Do zabiegów operacyjnych Do zabiegów operacyjnych

  Akcesoria do przygotowania pacjenta do operacji oraz do użytku podczas zabiegu jak ssaki, cewniki, tacki narzędziowe i inne.

 • Instrumentarium Instrumentarium

  Wszelkiego rodzaju narzędzia weterynaryjne do zabiegów chirurgicznych i innych jak zaciski, nożyczki, imadła, młotki neurologiczne i inne.