Infolinia +48 (0) 22 48-13-800
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Wysyłka dzisiaj

Zamów w przeciągu godzin minut !

Rękawiczki Ansell Micro Touch Denta Glove

Nie daj się ZCN - wybierz Ansell

Przeczytaj więcej
Ubrania IguanaMed

Oryginalne scrubsy IguanaMed

Zamów teraz!
Lupa okularowa

Lupa okularowa Heine HR

Czytaj więcej
Modele stomatologiczne

Modele stomatologiczne

Zobacz asortyment
Internetowy sklep stomatologiczny

Internetowy sklep stomatologiczny

Tutaj znajdą Państwo zaopatrzenie stomatologiczne dla gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych w szerokim wyborze i atrakcyjnej cenie.

Sączki papierowe

Sączki papierowe

Sączki do osuszania kanałów korzeniowych o różnej grubości i stożkowatości, w różnych kolorach.

Środki do dezynfekcji rąk

Środki do dezynfekcji rąk

Preparaty do higienicznej i chirurgicznej dezynfekcji rąk w gabinecie stomatologicznym. Również dla skóry wrażliwej i skłonnej do alergii.

Zobacz więcej
  • Bezpłatny zwrot

  • Wysyłka kurierem DPD

  • Pytania FAQ

  • Wygodna płatność w zł

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst.pl zaprasza

Zaopatrzenie stomatologiczne - szeroki wybór i niskie ceny

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych. Nasz innowacyjny, internetowy sklep stomatologiczny oferuje Państwu instrumenty stomatologiczne tradycyjne oraz jednorazowe, materiały do wypełnień, wycisków, sączki, ćwieki gutaperkowe oraz całą gamę materiałów zużywalnych jak kubeczki, serwety i śliniaki dentystyczne. Nasz asortyment obejmuje ponadto środki do dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym oraz modną i funkcjonalną odzież medyczną dla lekarzy i personelu. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ponadto produkty  zaprojektowane specjalnie dla małych pacjentów.

Zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych - zamów wygodnie online

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst umożliwia Państwu wygodne zakupy potrzebnych materiałów dla gabinetu stomatologicznego online na witrynie sklepu. Nasze materiały stomatologiczne pogrupowaliśmy w kategorie, ułatwiające znalezienie szukanego zaopatrzenia. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych szybkich i wygodnych form płatności, jak Przelewy24, PayPal, karta kredytowa czy tradycyjny przelew na nasze polskie konto.

W ofercie mamy nie tylko znane na polskim rynku zaopatrzenie stomatologiczne, lecz również ciekawe nowości i materiały stomatologiczne stosowane przez stomatologów w innych krajach Europy.

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst proponuje Państwu także wygodne formy skontaktowania się z naszymi konsultantami - chętnie odpowiemy na Państwa pytania przez e-mail, telefon czy czat na żywo.