Infolinia +48 (0) 22 48-13-800  
Czat na żywo

Porozmawiaj z nami!
Jesteśmy

Gazetka Praxisdienst

Gazetka online

Serwety stomatologiczne

Serwety

Instrumenty stomatologiczne

Instrumenty stomatologiczne

Szczoteczki jednorazowe

Szczoteczki jednorazowe

Lupy okularowe

Lupy okularowe

Internetowy sklep stomatologiczny

Internetowy sklep stomatologiczny

Tutaj znajdą Państwo zaopatrzenie stomatologiczne dla gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych w szerokim wyborze i atrakcyjnej cenie.

Sączki papierowe

Sączki papierowe

Sączki do osuszania kanałów korzeniowych o różnej grubości i stożkowatości, w różnych kolorach.

Modele zębów

Modele zębów

Modele zębów doskonałe do dekoracji gabinetu stomatologicznego oraz do użytku podczas rozmowy z pacjentem.

Zobacz modele
  • Bezpłatny zwrot

  • Wysyłka kurierem DPD

  • Polski VAT / VAT UE

  • Wygodne formy płatności

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst.pl zaprasza

Zaopatrzenie stomatologiczne - szeroki wybór i niskie ceny

W naszym sklepie znajdą Państwo wysokiej jakości zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych oraz pracowni protetycznych. Nasz innowacyjny, internetowy sklep stomatologiczny oferuje Państwu instrumenty stomatologiczne tradycyjne oraz jednorazowe, materiały do wypełnień, wycisków, sączki, ćwieki gutaperkowe oraz całą gamę materiałów zużywalnych jak kubeczki, serwety i śliniaki dentystyczne. Nasz asortyment obejmuje ponadto środki do dezynfekcji w gabinecie stomatologicznym oraz modną i funkcjonalną odzież medyczną dla lekarzy i personelu. W bogatej ofercie naszego sklepu znajdą Państwo ponadto produkty  zaprojektowane specjalnie dla małych pacjentów.

Zaopatrzenie gabinetów stomatologicznych - zamów wygodnie online

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst umożliwia Państwu wygodne zakupy potrzebnych materiałów dla gabinetu stomatologicznego online na witrynie sklepu. Nasze materiały stomatologiczne pogrupowaliśmy w kategorie, ułatwiające znalezienie szukanego zaopatrzenia. Zapraszamy Państwa do skorzystania z naszych szybkich i wygodnych form płatności, jak Przelewy24, PayPal, karta kredytowa czy tradycyjny przelew na nasze polskie konto.

W ofercie mamy nie tylko znane na polskim rynku zaopatrzenie stomatologiczne, lecz również ciekawe nowości i materiały stomatologiczne stosowane przez stomatologów w innych krajach Europy.

Internetowy sklep stomatologiczny Praxisdienst proponuje Państwu także wygodne formy skontaktowania się z naszymi konsultantami - chętnie odpowiemy na Państwa pytania przez e-mail, telefon czy czat na żywo.