Higiena

Higiena

Higiena i utrzymanie czystości mają centralne znaczenie w placówkach weterynaryjnych, ogrodach zoologicznych, zakładach hodowli i wszędzie tam, gdzie mamy do czynienia z większą ilością zwierząt. W celu spełnienia wysokich wymogów higieny w weterynarii konieczne jest stosowanie odpowiednich środków do dezynfekcji, detergentów i środków pomocniczych, jak produkty papierowe i podkłady.

W Praxisdienst-VET znajdą Państwo w szerokim wyborze preparaty dezynfekujące, detergenty oraz praktyczne środki myjąco-dezynfekujące zapewniające przeprowadzenie koniecznych czynności higieniczno-porządkowych w jednym kroku.

Kategoria higiena w weterynarii obejmuje również środki do ochrony personelu mającego kontakt ze zwierzętami, jak ubrania ochronne, odzież operacyjną, maseczki i okulary oraz rękawiczki diagnostyczne i specjalne rękawice ochronne.

Podkategorie: Higiena

 • Odzież ochronna Odzież ochronna

  Ubrania, fartuchy, maseczki, czepki, okulary ochronne i wiele innych rodzajów odzieży roboczej. Tutaj znajdą Państwo również rękawiczki diagnostyczne oraz fartuchy RTG.

 • Dezynfekcja Dezynfekcja

  Środki do dezynfekcji zarówno narzędzi i powierzchni czy tekstyliów, jak i preparaty do dezynfekcji skóry, rąk czy antyseptyki do przemywania ran. Higiena w weterynarii na najwyższym poziomie.

 • Pielęgnacja Pielęgnacja

  Preparaty do pielęgnacji skóry, higieny i pielęgnacji wymion, maści i roztwory na rany oraz środki do ochrony przed owadami.

 • Produkty papierowe Produkty papierowe

  Produkty papierowe jak ręczniki jednorazowe, czy celulozowe podkłady w arkuszach. Podkłady papierowe w różnych wersjach i kolorach.

 • Reprocesowanie Reprocesowanie

  Preparaty, przyrządy i akcesoria do reprocessingu wyrobów medycznych. Higiena w weterynarii najwyższym poziomie - wypróbuj nasze przybory do czyszczenia i sterylizacji narzędzi.