Diagnostyka i ratownictwo

Diagnostyka i ratownictwo

Diagnostyka weterynaryjna ma na celu wykrycie przyczyny dolegliwości sprowadzających pacjentów do gabinetu czy kliniki bądź większych zwierząt, do których wzywany jest weterynarz. Diagnostyka weterynaryjna obejmuje sprzęt weterynaryjny do wykonania badania klinicznego oraz badań dodatkowych, jak badanie USG, RTG, badania otoskopowe czy diagnostykę laboratoryjną. Akcesoria do badania laboratoryjnego oraz mikroskopowego w weterynarii zgromadziliśmy jednakże w osobnej kategorii.
Tutaj proponujemy w szerokim wyborze wysokiej jakości sprzęt weterynaryjny renomowanych producentów jak Edan, Mindray, Heine i innych.
Dodatkowo zgromadziliśmy tutaj przyrządy i przybory na temat ratownictwo weterynaryjne, pozwalające lekarzowi na natychmiastowe działanie i udzielenie pomocy zwierzęciu w nagłej sytuacji zagrożenia życia lub zdrowia. Ratowniczy sprzęt weterynaryjny jak torby ratownicze, ssaki czy akcesoria do wentylacji zwierząt znajdą Państwo właśnie tutaj, podobnie jak pulsoksymetry i weterynaryjne monitory pacjenta.

Podkategorie: Diagnostyka i ratownictwo

  • Urządzenia weterynaryjne Urządzenia weterynaryjne

    Wysokiej jakości diagnostyczne urządzenia weterynaryjne renomowanych producentów do badania małych i dużych zwierząt.

  • Monitorowanie funkcji życiowych Monitorowanie funkcji życiowych

    Pulsoksymetry i monitory pacjenta do zastosowania w medycynie weterynaryjnej.

  • Ratownictwo medyczne Ratownictwo medyczne

    Sprzęt ratowniczy zaprojektowany z uwzględnieniem potrzeb medycyny weterynaryjnej - torby i walizki ratownicze, ssaki i przybory do ratowania zwierząt.