1. Medyczny
 2. Higiena
 3. Odzież ochronna medyczna
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Odzież ochronna medyczna


Odzież ochronna medyczna potrzebna jest nie tylko na sali operacyjnej i w laboratorium, lecz także w praktyce lekarskiej. W tej kategorii zgromadziliśmy szeroki wybór produktów na temat odzież ochronna medyczna.

Rękawice medyczne

Nasz duży asortyment rękawic obejmuje nie tylko rękawice diagnostyczne i sterylne rękawice chirurgiczne, ale także rękawice PE i rękawice ochronne do przeprowadzenia prac związanych z czyszczeniem. Rękawiczki medyczne są ważnym elementem odzieży ochronnej. Powinny być noszone zawsze przy wykonywaniu czynności wymagających obchodzenia się z substancjami potencjalnie zakaźnymi lub z innymi niebezpiecznymi substancjami.

Okulary ochronne

Dla ochrony oczu podczas zabiegów operacyjnych, pracach czyszczących lub kontakcie z niebezpiecznymi substancjami oferujemy Państwu okulary ochronne firmy uvex w szerokim wyborze. Dla osób noszących okulary, oferujemy również specjalne okulary, które mogą być noszone na okularach korekcyjnych.

Odzież operacyjna

W kategorii odzież operacyjna mogą Państwo ubrać się od stóp do głów. Oferujemy Państwu czepki chirurgiczne, maski chirurgiczne, bluzy chirurgiczne, spodnie chirurgiczne, chodaki operacyjne i ochraniacze na buty oraz inne produkty na temat odzież ochronna medyczna, która potrzebna będzie na sali operacyjnej.