Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji

Środki do dezynfekcji są jednym z najważniejszych sposobów, aby zapobiec przenoszeniu infekcji. Przy pomocy dezynfekcji zabija się zarazki (działanie bakteriobójcze) lub przynajmniej hamuje ich wzrost (działanie bakteriostatyczne). Prawidłowo wykonana dezynfekcja redukuje ilość zarazków i wyklucza z dużym prawdopodobieństwem przeniesienie infekcji. Do wyboru mamy liczne środki dezynfekujące do zastosowania w placówkach medycznych.
Aby ułatwić Państwu odnalezienie odpowiedniego preparatu pogrupowaliśmy kategorię środki do dezynfekcji na podkategorie obejmujące środki do dezynfekcji powierzchni do spryskiwania lub przecierania, środki do dezynfekcji narzędzi, środki do dezynfekcji rąk oraz preparaty do odkażania skóry np. punkcjami, iniekcjami i pobieraniem krwi.
W kategorii środki do dezynfekcji oferujemy środki dezynfekcyjne w wyjątkowo dużym wyborze oraz odpowiednie akcesoria w niskiej cenie.    

Podkategorie: Środki do dezynfekcji

 • Środki dezynfekujące do prania Środki dezynfekujące do prania

  Dezynfekujące środki piorące do prania białego i kolorowego, zapewniające bardzo dobrą ochronę tkanin. Środki dezynfekujące do prania w ramach dezynfekcji chemo-termicznej.

 • Akcesoria Akcesoria

  Akcesoria do dezynfekcji jak butelki z dozownikiem, pompki dozujące, spryskiwacze, szczotki do czyszczenia oraz wanienki do dezynfekcji narzędzi.

 • Pompki dozujące Pompki dozujące

  Pompki do wygodnego dozowania i pobierania środków do dezynfekcji, mycia czy pielęgnacji z butelek i kanistrów.

 • Dezynfekcja powierzchni Dezynfekcja powierzchni

  Środki do dezynfekcji powierzchni do profesjonalnego użytku w placówkach medycznych. Dezynfekcja powierzchni do spryskiwania i przecierania, np. w formie chusteczek do dezynfekcji.

 • Dezynfekcja rąk Dezynfekcja rąk

  Dezynfekcja rąk służy nie tylko ochronie własnej, lecz również ochronie pacjenta. Łagodne dla skóry środki do chirurgicznej i higienicznej dezynfekcji rąk o szerokim spektrum działania.

 • Dezynfekcja skóry Dezynfekcja skóry

  Środki do dezynfekcji skóry zapobiegające przenoszeniu zarazków do rany przed zabiegami inwazyjnymi. Dezynfekcja skóry w sprayu lub w postaci chusteczek do przecierania.

 • Dezynfekcja narzędzi Dezynfekcja narzędzi

  W kategorii dezynfekcja narzędzi znajdą Państwo środki do dezynfekcji narzędzi chirurgicznych, sprzętu anestezjologicznego czy endoskopów wiodących producentów jak B.Braun, Schulke, Ecolab.