1. Medyczny
 2. Infuzja & Iniekcja
 3. Infuzja & Transfuzja
 4. Zestawy infuzyjne i akcesoria
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Zestawy infuzyjne i akcesoria


W kategorii zestawy infuzyjne i akcesoria znajdą Państwo wszystko, co potrzebne jest do założenia wlewu: zestawy do infuzji, poduszki pod ramię, koreczki kombi i kraniki trójdrożne.

Nasza oferta obejmuje nie tylko standardowy zestaw do infuzji grawitacyjnej, lecz również zestaw infuzyjny z regulatorem dla wyjątkowo precyzyjnego dozowania leków. Poza tym oferujemy zestawy infuzyjne do podawania chemioterapeutyków. Nowe rurki z filtrem firmy B.Braun umożliwiają bezpieczne naciągnięcie leku bez zanieczyszczeń cząsteczkowych, rampa kranikowa Discofix pozwala natomiast na równoczesne przyłączanie kilku wlewów do jednego wejścia dożylnego.

Zestawy do przetoczeń infuzyjnych Dosifix umożliwiają szczególnie dokładne dozowanie określonych dawek wlewu przez biuretę o pojemności 150ml. Automatyczny zawór pływakowy zapobiega zapowietrzeniu układu.

Niezależnie od rodzaju infuzji - infuzja grawitacyjna lub infuzja ciśnieniowa - w sklepie internetowym Praxisdienst zawsze znajdziesz stosowne do Twoich potrzeb zestawy infuzyjne. Do wykonania infuzji ciśnieniowych oferujemy Państwu makniety infuzyjne.