1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Akcesoria laboratoryjne
 4. Butelki, pudełka i pojemniki
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Butelki, pudełka i pojemniki


W kategorii butelki, pudełka i pojemniki laboratoryjne zebraliśmy w szerokim wyborze akcesoria laboratoryjne do przechowywania i napełniania różnych substancji. Znajdą tu Państwo pudełka apteczne do przechowywania zrobionych maści, kremów i emulsji, lecz również butelki z kroplomierzem, które można napełniać przygotowanymi płynami. Poza tym oferujemy butelki laboratoryjne i butelki z szeroką szyjką, przystosowane do przygotowywania i przechowywania roztworów, proszków i granulatów. Również dostępne są tu probówki Eppendorfa, tzw. eppendorfki, które stosuje przykładowo badanie PCR.

Nowością w tej kategorii są buteleczki zapachowe, tzw. fiolki zapachowe. Te buteleczki szklane mają pojemność 1 bądź 2ml i służą przede wszystkim do przechowywania próbek (np. perfum, esencji Bacha czy globulek). Buteleczki dostępne są w wersji ze szkła brązowego lub białego, zależnie od tego, czy zawartość powinna być chroniona przed światłem.

Inne wyposażenie laboratoryjne. np. wirówki, testy diagnostyczne i szkiełka mikroskopowe znajdą Państwo w kategorii Laboratorium tutaj w naszym medycznym sklepie internetowym Praxisdienst.