1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Akcesoria laboratoryjne
 4. Palniki Bunsena i naboje
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Palniki Bunsena i naboje


W tej kategorii znajdą Państwo palniki Bunsena i naboje gazowe do zastosowania w laboratorium medycznym. Palnik Bunsena stosowany jest często do podgrzewania próbek i cieczy. Przy maksymalnym dopływie powietrza w obrębie płomienia tworzy się sterylne środowisko. Dzięki temu palnik Bunsena nadaje się również do prac sterylnych. np. w mikrobiologii.

Zasada działania palnika Bunsena jest bardzo prosta: wymieszanie powietrza atmosferycznego z gazem następuje w dyszy. Powietrze zasysane jest przez otwory, które można otiwerać i zamykać. W ten sposób reguluje się dopływ powietrza. W górnej części metalowej rurki gaz zapala się i ulega spaleniu.

Palnik Bunsena Labogaz stosuje naboje gazowe, dostępne również w tej kategorii. Regulowany płomień palnika Labogaz może osiągnąć temperaturę do 1100°C. Naboje gazowe do palnika laboratoryjnego Labogaz zawierają 190g butanu i czas ekploatacji ok. 3,5 godziny.

Palniki Bunsena, naboje gazowe oraz inne akcesoria laboratoryjne kupisz wygodnie online w sklepie internetowym ze sprzętem medycznym Praxisdienstm