1. Medyczny
 2. Laboratorium
 3. Akcesoria laboratoryjne
 4. Rozgniatacze do tabletek
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Rozgniatacze do tabletek


W tej kategorii znajdą Państwo różne rozgniatacze do tabletek i moździerze, służące do rozgniatania i kruszenia tabletek.

Pacjenci nie zawsze są w stanie połknąć tabletki w całości. Dlatego czasami konieczne jest np. wymieszanie tabletki z jedzeniem lub podanie przez sondę żołądkową. Aby ułatwić pacjentom przyjmowanie tabletek dostępne są rozgniatacze do tabletek. Duże, trudne do połknięcia tabletki można rozgniatać, używając kruszarki bądź przecinarki, które funkcjonują podobnie jak rozgniatacze lub w sposób bardziej klasyczny, stosując na przykład moździerz laboratoryjny z tłuczkiem.

Moździerz laboratoryjny rozciera tabletki na proszek. Taki roztarty lek może być łatwo podany pacjentowi przez sondę żołądkową. Rozgniatacz do tabletek przyda się także w przypadku pacjentów z dolegliwościami przy przełykaniu. Kruszarka do tabletek jest, podobnie jak przecinarka do tabletek, łatwa w obsłudze i nie wymaga użycia dużej siły. Oferujemy porcelanowe bądź plastikowe rozgniatacze do tabletek i moździerze laboratoryjne.