1. Medyczny
 2. Medycyna ratunkowa
 3. Plecaki i torby medyczne
 4. Walizki ratownicze
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Walizki ratownicze


Walizki ratownicze to jedno z najważniejszych narzędzi pracy lekarza pogotowia ratunkowego i służb ratowniczych. W nich znajdują miejsce zestawy ratownicze czyli wszystkie produkty potrzebne do opieki nad pacjentami w sytuacjach zagrożenia życia lub zdrowia. W celu ochrony wyposażenia i sprzętu medycznego również podczas złych warunków pogodowych, walizki ratownicze zrobione są z metalu lub wytrzymałego tworzywa sztucznego. W ten sposób zapobiega się wnikaniu wilgoci do wnętrza walizki, nawet kiedy walizka umieszczona będzie na wilgotnym podłożu. Torby ratownicze i plecaki ratownicze nie zapewniają w przeciwieństwie do walizki ratownicze tak dobrej ochrony przed uderzeniami i wstrząsami.

Odpowiednio do wymagań różnych grup zawodowych i różnych zastosowań, Praxisdienst oferuje Państwu walizki ratownicze o różnym wyposażeniu. Walizka ratownicza Söhngen przykładowo dostępna jest w 9 różnych wersjach - proponujemy między innymi zestawy ratownicze dla lekarzy rodzinnych, pediatrów i okulistów.

Liczne walizki ratownicze dostępne są również bez wyposażenia. Puste walizki użytkownik może dowolnie wyposażać zgodnie ze swoimi potrzebami. W tym celu polecamy Państwu nasz nowy konfigurator ratowniczy.

Walizki ratownicze, zestawy ratownicze i sprzęt ratowniczy w dużym wyborze kupisz w niskiej cenie w Praxisdienst.