1. Medyczny
 2. Narzędzia
 3. Instrumenty medyczne
 4. Skalpele i ostrza
Zapomniałeś hasła?
Nic nie szkodzi, tutaj możesz ustawić nowe hasło.

 • Proszę podać poprawny adres e-mail

Po kliknięciu na 'Pobierz hasło' wysłany zostanie e-mail z instrukcjami jak zresetować hasło.

Wskazówka

Prosimy wpisać adres e-mail, zwracając uwagę na dokładnie taką samą pisownię adresu, jak podczas rejestracji w sklepie Praxisdienst. W przeciwnym razie nie będziemy w stanie odnaleźć Państwa adresu e-mail w naszym systemie.

Jeśli pomimo wpisania poprawnego adresu e-mail i posiadania konta klienta w naszym sklepie nadal mają Państwo problemy z zalogowaniem się i nie otrzymali Państwo wiadomości e-mail "Hasło do sklepu Praxisdienst", prosimy zwrócić się do: info@praxisdienst.de

Zaloguj się

Dashboard

Załóż nowe konto

Zarejestruj się

Koszyk jest pusty.

Zaloguj się
*wszystkie ceny plus VAT
 • Korzyści dla Państwa
  • Doskonale zaopatrzony sklep dla lekarzy
  • Brak minimalnej wartości zamówienia
  • Ubezpieczona przesyłka & bezpłatny zwrot
  • Preferowany termin dostawy
 • Sklep dla lekarzy
  i placówek medycznych

  Oferta w naszym sklepie przeznaczona jest dla osób, placówek medycznych, urzędów
  i przedsiębiorstw, stosujących produkty medyczne w ramach czynności zawodowych lub służbowych.

 • Formy płatności
  • Formy płatności
Shop Usability Award Nominierung Shop Usability Award

Skalpele i ostrza


Skalpele i ostrza do skalpeli otrzymają Państwo w Praxisdienst jako praktyczne skalpele jednorazowe lub jednorazowe ostrza do skalpela oraz odpowiedni uchwyt do skalpela. Skalpele jednorazowe w Praxisdienst mają plastikowe uchwyty do skalpela i ostrze z wysokiej jakości stali nierdzewnej i precyzyjny szlif. Skalpele jednorazowe stosowane są tak samo jak tradycyjne skalpele, po użyciu usuwane jednak w całości.

Ostrza do skalpeli marki Sandter1953 dostępne są z ostrzami ze stali nierdzewnej w dziewięciu różnych kształtach ostrzy. Jako akcesoria oferujemy nasze uchwyty do skalpeli i urządzenie do zdejmowania ostrzy. Urządzenie do zdejmowania ostrzy skalpeli QlickSmart przykładowo jest to specjalny pojemnik na ostrza do łatwego i bezpiecznego usuwania z trzonka ostrzy skalpeli. Za pomocą tylko jednej ręki ostrza można oddzielić od rączki ostrze, pozostawiając je bezpiecznie zamknięte wewnątrz pojemnika.

Inne narzędzia chirurgiczne znajdą Państwo w kategorii Instrumentarium tutaj w sklepie dla lekarzy i placówek medycznych Praxisdienst.